Artykuł sponsorowany, Eastern European Gaming Summit Listopadzie - zdjęcie, fotografia

Jedenasta już z kolei impreza poświęconej przemysłowi gier komputerowych, jakim była Eastern European Gaming Summit zorganizowana w ubiegłym roku, była niezwykłym początkiem nowej dziesiątki edycji EEGS. Ponad 40 wykładowców i prelegentów z różnych krajów świata uczestniczyło w stojących na wysokim poziomie dyskusjach na najważniejsze aktualne tematy w tej dziedzinie.

Natomiast tegoroczna, 12 edycja konferencji EEGS, oprócz rzecz jasna profesjonalnych prelekcji i prezentacji, zaoferuje słuchaczom prawie 20 godzin wysokiej jakości dodatkowych rozrywek i materiałów edukacyjnych obejmujących między innymi zakłady sportowe, iGaming, darmowe gry slot, płatności internetowe, marketing cyfrowy, bezpieczniejsze metody grania online i wiele innych atrakcji.

 Ale Czym w Ogóle Jest Eastern European Gaming Summit?

EEGS to ogólnie rzecz biorąc coroczna konferencja poświęcona grom, która pozwala śledzić najnowsze osiągnięcia technologiczne w branży gier i rozrywki w Europie Wschodniej. W wydarzeniu tym z reguły udział bierze ponad 200 przedstawicieli branży elektronicznej rozrywki z 22 krajów, pomagając im zdobyć pogłębioną wiedzę na temat aktualizacji i kwestii prawnych od najlepszych ekspertów branżowych.

EEGS jest po prostu właściwym miejscem dla tych wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje i otrzymywać najświeższe, sprawdzone informacje na temat pojawiających się możliwości i wyzwań w krajach Europy Wschodniej. EEGS pomaga wzmocnić regionalne powiązania biznesowe i nawiązać nowe podczas interaktywnych szkoleń, dyskusji i wielu wydarzeń branżowych.

 EEGS 2019: Gdzie i Kiedy?

W tym roku organizatorzy obiecują jeszcze bardziej rozbudowane wydarzenie, angażujące dyskusje i możliwość wymiany najlepszych doświadczeń. Konferencja odbędzie się w dniach 19 i 20 listopada 2019 r. w Inter Expo Center (IEC) w stolicy Bułgarii, Sofii. Dogodna lokalizacja z wieloma hotelami i restauracjami, doskonały transport publiczny i przede wszystkim wspaniałe miasto, w którym zabytkowe obiekty doskonale współgrają z nowoczesną zabudową tworząc unikatową atmosferę bułgarskiej stolicy.

Jestem już teraz bardzo podekscytowany możliwością spotkania z różnymi uczestnikami ze wszystkich krajów świata. Nie mogę się wręcz doczekać możliwości wysłuchania ekspertów i podzielić się pomysłami biznesowymi z profesjonalistami z branży gier z różnych krajów. A jeszcze ważniejszą kwestią jest szansa nauczenia się czegoś istotnego od liczących się na rynku graczy”- komentuje na gorąco Frank Herold, kierownik ds. rozwoju biznesu w firmie Emirat AG i tegoroczny prelegent na EEGS.

 Czego Można Oczekiwać po Tegorocznej Konferencji?

Dwunasta edycja EEGS ma również jasno nakreśloną wizję, która opiera się na zeszłorocznych wydarzeniach i wzmacnia przesłanie prezentowane przez branżowych specjalistów dla szerokiego grona słuchaczy.

Sugerują to zresztą tematy prelekcji i wykładów zawarte w programie imprezy, które zostały wcześniej uzgodnione przez Konferencyjną Radę Doradczą - jej członkowie to wybitni międzynarodowi profesjonaliści ze wszystkich dziedzin branży gier.

Podczas tej konferencji można więc spodziewać się licznych dyskusji na aktualne tematy, takie jak:

  • Rola sztucznej inteligencji w przyszłości dotyczącej branży gier.

  • Technologia blockchain i kryptowaluty.

  • Nowoczesny marketing, branding i reklama.

  • Bezpieczeństwo w sieci, także w ujęciu zakładów sportowych i hazardu online.

  • Odpowiedzialna gra i społeczna odpowiedzialność branży.

Jak widać po powyższej skróconej liście tematów, organizatorzy kładą przede wszystkim nacisk na technologię i innowacje, podobnie jak też szeroko pojętą nową wizję najbliższej przyszłości. Ale jednocześnie poruszane będą również tradycyjne tematy związane z grami online - także tymi w odmianie hazardowej, jako że branża ta rozwija się z naprawdę imponującą prędkością.

Eastern European Gaming Summit w Listopadzie 2019 Roku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama