-4°C bezchmurnie

Eco Rental: Prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia samochodów w Białymstoku

Motoryzacja, Rental Prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia samochodów Białymstoku - zdjęcie, fotografia

Elastyczne podejście do klienta, konkurencyjne na białostockim rynku ceny wynajmu aut, praktycznie nowe modele z niewielkim przebiegiem wprost z salonów dealerskich, flota znacznie powyżej 100 pojazdów, w tym dostawczaki i osobówki praktycznie wszystkich segmentów - tak w skrócie można opisać ofertę firmy Eco Rental. Ta wypożyczalnia samochodów zyskuje z każdym miesiącem coraz większą rzeszę zadowolonych klientów. Sprawdź i Ty, a wrócisz tu jeszcze niejeden raz.

Wypożyczalnia samochodów Eco Rental to wyróżniająca i wybijająca się w Białymstoku firma, oferująca wynajem aut dla klientów indywidualnych, jak też biznesowych. Należy przy tym dodać, że posiada swoje oddziały również w Warszawie i Olsztynie, a to już duży atut.

- Klient wynajmujący auto w Białymstoku, może zwrócić je w dowolnym naszym punkcie. Dajemy taką możliwość, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie możemy być bierni wobec oczekiwań osób, które wybrały właśnie nas. Staramy się być maksymalnie elastyczni, stąd też istnieje możliwość na przykład dostarczenia kierowcy przez naszych pracowników, po wcześniejszym uzgodnieniu, samochodu choćby na dworzec kolejowy czy autobusowy. W razie potrzeby możemy również być do dyspozycji poza standardowymi godzinami pracy wypożyczalni. Jeśli będzie więc takie życzenie, dostarczymy wybrane auto także w niedzielę - zapewnia Łukasz Zając z wypożyczalni samochodów Eco Rental.

I dodaje przy tym, że z racji posiadania swoich oddziałów w trzech miastach, wprowadzone zostało takie udogodnienie, jak dostarczenie pojazdu na lotnisko, co w ostatnich miesiącach cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Mowa oczywiście o trzech portach lotniczych: Modlin oraz warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina powszechnie nazywane przez Polaków Okęciem i Gdańsk.

Ceny proponowane przez wypożyczalnię samochodów Eco Rental są konkurencyjne, a oznacza to wprost, że nie przewyższają proponowanych przez podobne przedsiębiorstwa. Mało tego, w wielu przypadkach są niższe. Pracownicy firmy zachęcają do kontaktu, ponieważ można przy okazji trafić na ciekawe promocje (numer telefonu oraz adres e-mail podajemy na końcu artykułu).

- Najlepiej pytać na bieżąco, bo co jakiś czas wprowadzamy na wynajem wybranych modeli rozmaite rabaty. Doceniamy także stałych klientów, którzy stale mogą liczyć na upusty. Prowadzimy także akcje na popularnym portalu społecznościowym, warto śledzić nasz fanpage na bieżąco - zachęca Łukasz Zając. Link do wspomnianego fanpage'u znajduje się TUTAJ

Jak tłumaczą doradcy, jeżeli zdarzy się taka sytuacja, że klient zechce wynająć auto - na przykład - segmentu B, typowo miejskie, a w danej chwili żaden z danej grupy pojazdów nie będzie dostępny, wtedy zaproponowany zostanie samochód nawet wyższej klasy bez podwyższenia ceny za wynajem.

W tym momencie trzeba przejść właśnie do oferowanej floty. Ta liczy grubo ponad 100 pojazdów, wśród których wybierać można z aut miejskich, poprzez niezwykle popularny w naszym kraju segment C, limuzyny, a kończąc na SUV-ach - i to zarówno tych kompaktowych, jak i klasy premium. W wypożyczalni samochodów Eco Rental naprawdę więc każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że w zależności od preferencji i potrzeby kierowcy, zaproponowane mogą zostać modele w rozmaitych wersjach wyposażenia, z automatyczną lub manualną skrzynią biegów, hatchbacki, sedany albo kombi. Do tego wszystkiego dochodzą i auta dostawcze, które cieszą się wzięciem nie tylko przedsiębiorców, ale też osób potrzebujących przewieźć duże i ciężkie przedmioty choćby podczas przeprowadzki, remontu czy budowy.

Tym, co wyróżnia wypożyczalnię samochodów Eco Rental jest - można powiedzieć - "świeżość" oferowanych przez nią modeli. Pochodzą one z salonów dealerskich należących do Konsorcjum Arefiew. Na licznikach przebiegów nie widnieje więcej niż kilkanaście tysięcy kilometrów, najczęściej jest to jedynie kilka tysięcy. Zazwyczaj zatem co kilka miesięcy samochody są wymieniane na nowe. Co jednak przy tym jest bardzo istotne, wszystkie auta są na bieżąco serwisowane przez autoryzowane stacje obsługi (ASO) danych marek. Jest to o tyle ważne, że osoba wynajmująca auto może być pewna, że otrzymuje egzemplarz sprawny, sprawdzony, a co za tym idzie - bezpieczny, ponieważ wszelkie podzespoły mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy są wymieniane zgodnie z zaleceniami mechaników ASO albo producenta.

- Kiedy białostoczanie podczas wizyty u nas opowiadają, że szukają samochodu do wyjazdu na święta czy weekend i mówią, że mają małe dzieci, oferujemy foteliki samochodowe dopasowane do wagi małego pasażera. Wiemy, że nie każdy posiada własne auto, a więc i fotelik, zatem postanowiliśmy wprowadzić takie udogodnienie - dodaje jeden z pracowników wypożyczalni samochodów Eco Rental.

Wyjaśnia przy tym, że wiele osób świadomie rezygnuje z posiadania samochodu. Powodów jest wiele, a wśród nich należy wymienić problemy z miejscami parkingowymi w mieście, wysokie koszty utrzymania (przeglądy, ubezpieczenie, naprawy, coroczny przegląd techniczny itd.) oraz zwracanie się w strone ekologicznego stylu życia, czyli wybieranie roweru oraz komunikacji miejskiej. Ci białostoczanie korzystają z usługi wynajmu aut najczęściej wtedy, gdy wyjeżdżają albo goszczą u siebie rodzinę lub przyjaciół i potrzebują środka transportu do szybkiego przemieszczania się z nimi po Podlasiu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub odwiedź oddział wypożyczalni samochodów Eco Rental:
* rezerwacje - tel. kom. 608 36 88 88, e-mail - [email protected]
* Białystok - al. Jana Pawła II 85
* Warszawa - al. Jerozolimskie 217 (obsługa lotnisk Okęcie i Modlin)
* Olsztyn - al. Warszawska 117 D
www.ecorental.pl

(Artykuł sponsorowany / PW)


Eco Rental: Prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia samochodów w Białymstoku komentarze opinie

  • gość 2016-11-29 05:53:59

    Korzystalem z wynajęcia na dwa dni i bylo w dobrej cenie więc warto.

  • gość 2016-12-01 19:57:27

    również polecam

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl