16°C rozproszone chmury

Eliminacje zakończone, zaczynają się przesłuchania do Festiwalu Piosenki „Anna German”

Kiedy: 2017-06-19 , godzina: 18:00

Wiadomości, Eliminacje zakończone zaczynają przesłuchania Festiwalu Piosenki „Anna German” - zdjęcie, fotografia

Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód we współpracy z: Instytutem Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku, Ligą Kobiet Polskich, Rosyjskim Stowarzyszeniem Kulturalno – Oświatowym w Polsce oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku organizuje eliminacje regionalne IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Anna German”.

Eliminacje Regionalne odbędą się w czerwcu, dokładniej w poniedziałek 19.06.2017 r. w Białymstoku, w sali koncertowej WOAK „Spodki” przy ul. Św. Rocha 14. Udział w eliminacjach należało zgłosić do 06.06.2017 r. i wiadomo już, że rywalizacja będzie zacięta. Festiwal w kategorii konkursowej jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat (18 lat musi być w pełni ukończone w dniu przesłania formularza zgłoszeniowego, a 28 lat ukończone w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2017 r.). Laureaci trzech pierwszych miejsc regionalnych eliminacji zakwalifikują się do Finału Krajowego Festiwalu.

W Festiwalu w kategorii pozakonkursowej uczestnikami mogą być osoby nie spełniające kryteriów podanych wyżej /mogą to być np. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych poniżej 18 roku życia, osoby które przekroczyły 28 rok życia, oraz osoby nie posiadające polskiego obywatelstwa/.

- Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na koncert galowy Festiwalu Piosenki Anny German ,który odbędzie się w najbliższy poniedziałek tj. 19 czerwca 2017 r. o godzinie 18.00 w Sali koncertowej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury tzw. „Spodkach” przy ulicy Świętego Rocha 14 – mówi przedstawiciel organizatora Festiwalu ze Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód.

Przypominamy, że wstęp na koncert galowy Festiwalu Piosenki „Anna German” jest bezpłatny i każdy może przyjść by posłuchać najlepszych wykonawców. To oni później reprezentować będą nasz region w finałowym konkursie ogólnopolskim.

(BL/ Foto: sxc.hu)

Eliminacje zakończone, zaczynają się przesłuchania do Festiwalu Piosenki „Anna German” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl