„Emocjałki” na Dzień Dziecka

Kultura, „Emocjałki” Dzień Dziecka - zdjęcie, fotografia
CZE 01
Teatr Dramatyczny godz: 14:00

Z okazji Dnia Dziecka, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na „Emocjałki”. Przedstawienie dla najmłodszych można obejrzeć 1 i 2 czerwca o godz. 14.00.

Spektakl, na podstawie „Wielkiej księgi uczuć” Grzegorza Kasdepke, został zrealizowany w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku dla twórców profesjonalnych, które otrzymała aktorka teatru – Justyna Godlewska-Kruczkowska. Widzowie „Emocjałek” wspólnie z bohaterami: Panią Miłką, Rozalką i Bodziem podróżują po świecie uczuć i emocji. Wypowiadają wojnę nudzie, szukają sposobów na pokonanie wstrętu, próbują oswoić „straszny strach” i wszystkich wokół zarażają radością.

- Pod namiotem pełnym uczuć dzieją się naprawdę niesamowite rzeczy. Tu wszyscy jesteśmy aktorami i wspólnie tworzymy spektakl. Bawimy się, śpiewamy, a czasami to nawet urządzamy wielkie bitwy na poduszki. Zapraszamy na „Emocjałki” zwłaszcza w Dzień Dziecka. Spędźcie ten emocjonujący dzień z nami – mówi Justyna Godlewska-Kruczkowska.

Za scenariusz, reżyserię oraz scenografię spektaklu odpowiada Adam Biernacki. Barwne kostiumy stworzyła Ilona Rechnio. Muzykę skomponował Konrad Wantrych. Wizualizacje przygotował Michał Mróz. W przedstawieniu oprócz Justyny Godlewskiej-Kruczkowskiej grają Patryk Ołdziejewski oraz gościnnie Dorota Białkowska-Krukowska.

„Emocjałki” można obejrzeć 1 i 2 czerwca o godz. 14.00. Bilety na przedstawienia dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej: dramatyczny.pl. Po spektaklach będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

„Emocjałki” na Dzień Dziecka komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama