Wiadomości, Escape Atrium Biała tylko przez tydzień - zdjęcie, fotografia

Czy uda Ci się rozwikłać niezwykłą zagadkę i znaleźć wyjście na wolność? Spróbuj swoich sił, przeżywając przygody w Escape Roomach w Atrium Biała! Już od poniedziałku, 19 listopada, na odwiedzających białostockie centrum handlowe czekają niezwykłe tajemnice, emocje i niebanalna zabawa.

Escape Room to gra zespołowa, która polega na wspólnym rozwiązywaniu zagadek przez uczestników. Aby wyjść na wolność, trzeba w określonym czasie znaleźć rozwiązanie, wykorzystując ukryte w „pokoju” wskazówki. Zabawa testuje spostrzegawczość i umiejętności komunikacyjne osób biorących w niej udział, zapewniając niezapomniane emocje.

Gry typu Escape Room cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, intrygując i dostarczając emocji osobom w różnym wieku. Teraz do zabawy dołącza Atrium Biała, organizując trwającą cały tydzień zabawę „Tu kryje się przygoda”, która wystawi zmysł każdego detektywa na niejedną próbę. Z escape room’ów będzie można skorzystać po okazaniu paragonu za minimum 50 zł.

Dodatkowo klienci, którzy zrobią zakupy za min. 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach dziennie) będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są technonagrody. Wystarczy zarejestrować paragon i zacząć zbierać punkty. Dla osób, które zdobędą największą liczbę punktów, przygotowano atrakcyjne nagrody m.in. głośniki, Smartwatch Apple, smartfony, tablety i PS4.

- Intrygujące zagadki, dużo emocji i niezapomniane przygody – tak będzie wyglądał nadchodzący tydzień w Atrium Biała. Podczas akcji „Tu kryje się przygoda” goście centrum będą mieć okazję, by zmierzyć się z niezwykłymi tajemnicami i spróbować wyjść z zamkniętego pomieszczenia. To świetna zabawa zespołowa, wymagająca pomysłowości i współpracy między uczestnikami, dlatego najlepiej odwiedzać escape roomy w gronie przyjaciół lub rodziny – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Escape Roomy w Atrium Biała będą działać w dniach 19-25 listopada, w godzinach od 12:00 do 20:00. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-biala.pl.

(BL)

Escape Room w Atrium Biała tylko przez tydzień komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama