Europoseł Tomasz Frankowski rozmawiał o współpracy z prezydentem Łomży

Polityka, Europoseł Tomasz Frankowski rozmawiał współpracy prezydentem Łomży - zdjęcie, fotografia

Tomasz Frankowski, europoseł i były piłkarz reprezentacji Polski gościł w gabinecie prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego. Towarzyszył mu dyrektor jego biura w Łomży, radny Piotr Serdyński.

- Rozmawialiśmy na temat przyszłej współpracy z naszym samorządem. Jednym z pomysłów jest organizacja konkursów dla dzieci i młodzieży łomżyńskich szkół, w których jedną z nagród byłby wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli – przekazuje włodarz miasta.

Były napastnik reprezentacji Polski przyznał, że Łomża obok Białegostoku jest jednym z najważniejszych miast w województwie podlaskim.

- Jako członek komisji kultury i edukacji chcę współpracować z samorządami na różnych płaszczyznach oraz promować programy finansowane przez Unię Europejską, aby tych środków trafiło do naszego regionu jak najwięcej – mówi Tomasz Frankowski.

Pomagać w kontaktach z magistratem ma radny Rady Miejskiej Łomży Piotr Serdyński, który został dyrektorem biura popularnego "Franka". Mieści się ono na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długiej 6.

(Źródło i foto: UM w Łomży/ oprac. ASM)

Europoseł Tomasz Frankowski rozmawiał o współpracy z prezydentem Łomży komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama