Styl życia, Facebook promuje nasze skarby - zdjęcie, fotografia

Dzięki mediom społecznościowym możemy nie tylko opublikować fotki z ostatniej imprezy czy dowiedzieć się, która z koleżanek wyszła za mąż, ale też podejrzeć najpiękniejsze Podlasianki.

Nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek mógł odebrać tytuł króla „social media” dla Marka Zuckerberga. Facebook towarzyszy nam każdego dnia. Niektórzy wykorzystują portal w celach biznesowych, inni umieszczają w galeriach zdjęcia swoich pociech.

Pośród milionów stron i kont znajdziemy też wiele podlaskich akcentów.

Dziś pominiemy promowane za pomocą „Fejsika” firm i miejsc. Skupmy się na ludziach, którzy dla zabawy prezentują piękno Podlasianek.

Dosłownie po kilku chwilach poszukiwań udało nam się odnaleźć trzy warte uwagi witryny: "Podlaskie du****i”, "Białostockie licealistki"  oraz "Podlaskie dziewczyny".

Na każdym z fanpejdży znajdziemy dość pokaźne kolekcje zdjęć przedstawiających młode damy z naszego regionu.

- Znam wiele, dziewczyn, które mają fajne zdjęcia – zdradza nam administrator jednej ze stron. - Pomyślałem, że fajnie byłoby zebrać wszystkie fotki w jednym miejscu. Być może dzięki temu przypadkowo uda mi się wypromować, którąś z nich. Zawsze jednak zwracam uwagę na prawa autorskie.

Jak pokazuje ilość „lajków” miłośników podlaskiej urody nie brakuje. W końcu nasze panie od lat uchodzą za najpiękniejsze.

(Opr. iStork)

Reklama

Facebook promuje nasze skarby komentarze opinie

  • aga - niezalogowany 2014-01-05 19:44:09

    zapraszam tutaj
    https://www.facebook.com/Podlasiankinajpiekniejsze

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama