Fani gier komputerowych powinni odwiedzić Atrium Biała

Wiadomości, komputerowych powinni odwiedzić Atrium Biała - zdjęcie, fotografia
WRZ 13
Galeria Atrium Biała godz: 10:00

W dniach 13-14 września Atrium Biała zaprasza fanów gier komputerowych i kreatywnych rozgrywek na niezwykłą wirtualną przygodę! W Pixelowym Królestwie każdy miłośnik dobrej zabawy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Podczas dwóch dni wypełnionych atrakcjami, konkursami i animacjami będzie można przenieść się do fantastycznego świata opartego na grze Minecraft lub wcielić w postać wirtualnego bohatera.

Najbliższy weekend w Atrium Biała upłynie pod hasłem dobrej zabawy w świecie pixeli i gier komputerowych. W tym czasie zaplanowano bowiem wiele ciekawych zajęć, których tematem przewodnim będzie popularna na całym świecie gra Minecraft. W Pixelowym Królestwie na uczestników czekają strefy aktywności oraz atrakcje o różnej tematyce i stopniu trudności:

- strefa PC otworzy swoje wrota dla graczy i chcących spróbować sił w programowaniu

w Minecraft,

- na stanowisku konsolowym chętni zmierzą się w pixelowym świecie z przygodami (Minecraft, Pixark, Lego Worlds), zagrają w Nintendo Labo i rozegrają mini turniej testujący sprawność fizyczną,

- strefa VR umożliwi wniknąć w głąb świata Minecraft,

- pisaki 3D pomogą stworzyć dowolny wyimaginowany przestrzenny przedmiot,

- goście centrum będą mogli sprawdzić możliwości tabletów graficznych w rysowaniu elementów plastycznych na komputerze, a nawet wydrukować swoje prace na miejscu,

- w strefie kreatywnej będzie okazja, by stworzyć prace o treści pixelowej.

Wydarzeniu towarzyszyć będą tematyczne zabawy i animacje dla najmłodszych, konkursy, a na uczestników czekają też upominki i pamiątkowe dyplomy.

Gry komputerowe dostarczają niezapomnianych emocji graczom, bez względu na wiek i poziom rozwiniętych umiejętności. Dlatego z pewnością wszystkich fanów gier ucieszy Pixelowe Królestwo, które na dwa dni zawita do Atrium Biała. W tym czasie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wirtualnej przygodzie, podczas której będą mogli rozwijać swoją komputerową pasję – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Wydarzenie „Pixelowe Królestwo” w Atrium Biała odbędzie się w dniach 13-14 września w godzinach 10:00-20:00 na środkowej rotundzie między sklepami Sephora i House. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.atrium-biala.pl.

(BL)

Fani gier komputerowych powinni odwiedzić Atrium Biała komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama