Festiwal Wzajemności nową wakacyjną atrakcją kulturalną w Choroszczy

Kultura, Festiwal Wzajemności nową wakacyjną atrakcją kulturalną Choroszczy - zdjęcie, fotografia
LIP 02
Rynek w Choroszczy godz: 13:00

Burmistrz Choroszczy wraz z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza, by wakacyjny czas spędzić w Choroszczy i uczestniczyć w Festiwalu Wzajemności. To cykl spotkań artystycznych i działań animacyjnych odbywających się w gminie Choroszcz podczas sezonu wakacyjnego 2019.

W ramach II edycji Festiwalu Wzajemności, w wybrane weekendy wakacji w przestrzeni publicznej gminy Choroszcz zapraszamy na otwarte imprezy kulturalne, działania animacyjne i artystyczne. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek lata w godz. 13.00-15.00 na Rynku 11 Listopada w Choroszczy wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w działaniach plastycznych, czytelniczych, tanecznych, grach i zabawach integracyjnych, tj. malowanie na folii, wykonywanie latawców, tworzeniu największych i najbardziej kolorowych baniek mydlanych, w akcji plastycznej „Chodź, pomaluj nasz Rynek”, we wspólnym czytaniu książek, w warsztatach i zajęciach rodzinnych, a także w o wiele, wiele większej liczbie atrakcji.

Festiwal Wzajemności w Choroszczy zaczyna się już we wtorek 2 lipca na Rynku 11 Listopada w Choroszczy. Tego dnia odbędą się pierwsze działania w ramach Festiwalu Wzajemności.

- Zapraszamy, by wspólnie poddać się malowaniu na materiale. Jakie dzieła powstaną z zaproponowanych szablonów? Czy uczestnicy oddadzą się w ręce prowadzących, czy podążą Ścieżkami własnej wyobraźni? Przekonamy się już we wtorek 2 lipca. Zapraszamy na Rynek 11 Listopada w Choroszczy, w godz. 13.00-15.00. Zaanimuj się w Choroszczy! Zaanimuj się z nami! Z wzajemnością! – zachęcają władze Choroszczy.

Festiwal Wzajemności finansowany jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie Gminy Choroszcz.

(Źródło i foto: UM w Choroszczy/ oprac. Kalina)

Reklama

Festiwal Wzajemności nową wakacyjną atrakcją kulturalną w Choroszczy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama