10°C rozproszone chmury

Food trucki znów zlecą się pod Outletem. Mamy 6 voucherów do rozdania

Kiedy: 2017-04-22 , godzina: 10:00

Styl życia, trucki znów zlecą Outletem voucherów rozdania - zdjęcie, fotografia

Przed mieszkańcami Białegostoku, którzy cenią sobie kulinarne podróże pojawia się szansa odwiedzenia w ciągu jednego zaledwie weekendu, co najmniej czterech kontynentów. Pod OUTLETEM Białystok ponownie odbędzie się zlot food trucków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata.

W dniach 22 i 23 kwietnia (sobota i niedziela) Outletem Białystok stanie się kulinarnym centrum Białegostoku. Na parkingu przed galerią na Wysockiego pod Outletem odbędzie się niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będzie aż 25 food trucków – samochodów przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez tybetańskie pierożki, aż po smażone batony i lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy do rozdania pojedynczych 6 voucherów na darmowe posiłki we wskazanych przez organizatora foodtruckach. A w zasadzie vouchery są do wygrania. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jaki sos podaje się obowiązkowo do pierożków tybetańskich. Odpowiedzi prosimy zamieszczać na naszym facebookowym profilu w komentarzach. Spośród prawidłowych odpowiedzi redakcyjna sierotka Marysia wylosuje sześciu szczęśliwców, którzy już jutro będa mogli zgłosić się po darmowy posiłek. Wyniki podamy na naszym facebookowym fanpage dziś przed godziną 17.00. Powodzenia.  

Strefę food trucków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

(22-23 kwietnia, godz. 10.00 do 20.00, Outlet Białystok, ul. Wysockiego 67)

(BL/ Foto: BI-Foto)

Food trucki znów zlecą się pod Outletem. Mamy 6 voucherów do rozdania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl