Galeria Atrium Biała zaprasza do oglądania motyli

Wiadomości, Galeria Atrium Biała zaprasza oglądania motyli - zdjęcie, fotografia
MAJ 16
Galeria Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2, Białystok godz: 09:00

Już w tym tygodniu, w dniach 16-18 maja br., goście Atrium Biała będą mogli podziwiać z bliska tajemniczy świat motyli. A wszystko to za sprawą Wystawy żywych motyli tropikalnych oraz okazów z całego świata! Ekspozycji będzie towarzyszyć spotkanie z doświadczonymi botanikami i hodowcami, którzy przybliżą klientom ciekawostki z życia tych barwnych owadów.

To będzie niezwykła i z pewnością niezapomniana lekcja przyrody zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! Żywe, barwne okazy motyli różnych rozmiarów, pochodzące z Ameryki Południowej będzie można podziwiać w mini motylarni, która powstanie w Atrium Biała specjalnie na potrzeby wydarzenia. Obecni w niej botanicy i doświadczeni hodowcy opowiedzą gościom ciekawostki przyrodnicze oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Dodatkową atrakcją będzie wystawa okazów motyli egzotycznych z wielu zakątków świata.

Specjalnie z myślą o najmłodszych, ostatniego dnia ekspozycji, zaplanowano dla nich niespodzianki! O dobrą atmosferę i zabawę zadba motyl na szczudłach. W kąciku malowania buziek profesjonalne charakteryzatorki odwzorują na twarzach dzieci najpiękniejsze barwne owady. Dla wszystkich małych artystów przygotowano także kącik plastyczny, w którym wykonają motyle w każdej formie: z papieru, techniką origami, w postaci girlandy czy zakładek do książek. Na najmłodszych czekają także konkursy plastyczne, tematyczne malowanki i rebusy.

Zapraszamy do Atrium Biała wszystkich miłośników przyrody! Zapewnimy naszym gościom solidną dawkę nauki oraz… zachwytu niepowtarzalnymi okazami motyli. To będzie emocjonująca podróż do świata botaniki z najdalszych zakątków globu! – zaprasza Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Wystawa żywych motyli tropikalnych odbędzie się w dniach 16-18 maja br. w godzinach 09:00-21:00 na rotundzie Atrium Biała – przy środkowym wejściu od ul. Miłosza, pomiędzy sklepem House a Sephora. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.atrium-biala.pl.

(BL)

Galeria Atrium Biała zaprasza do oglądania motyli komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama