2°C bezchmurnie

Galeria "Przy Dworcu" zaprasza na otwarcie. Będą promocje, niespodzianki dla czworonogów i behawiory

Warto w środę znaleźć chwilę czasu i odwiedzić otwieraną tego dnia Galerię przy Dworcu. Poza Kauflandem, który działa od grudnia ubiegłego roku (oprócz sklepu jest tam też punkt sprzedaży prasy i sieciowa jadłodajnia Hokus-Pokus) w środę (14 lutego) rusza pierwsza część Parku Handlowego, który powstaje w budynkach położonych obok nowego budynku dworca PKS.

Co będzie można znaleźć w nowej Galerii?  Na parterze otwarte zostaną sklepy sieci Pepco, Neonet, CCC, Maxi Zoo oraz Hebe. Pierwsza część nowej galerii - poza poczekalnią i odległym o ponad 200 metrów Kauflandem - umili czas oczekiwania dla pasażerów. Na I piętrze swoje podwoje otworzy klub fitness oraz Foodcourt (miejsce przeznaczone na działalność kilkunastu lokali gastronomicznych). Z tym, że lokale na I piętrze będą dostępne dla klientów dopiero w drugiej połowie kwietnia tego roku.

Wszyscy, którzy 14 lutego zarezerwują sobie czas i odwiedzą Park Handlowy "Przy Dworcu" czekają atrakcje. Warto zabrać ze sobą swojego pupila i zaliczyć wizytę w Maxi Zoo (czekają bary z przekąskami dla czworonogów). Odwiedzający mogą też liczyć na promocje z okazji otwarcia sklepów. Atrakcją będzie też możliwość bezpłatnej konsultacji z behawiorystą.

(PS)


Galeria "Przy Dworcu" zaprasza na otwarcie. Będą promocje, niespodzianki dla czworonogów i behawiory komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl