Gdyby nie wciskali tak mocno pedału gazu, nie traciliby praw jazdy

Motoryzacja, Gdyby wciskali mocno pedału traciliby jazdy - zdjęcie, fotografia

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy dwóm nieodpowiedzialnym kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. W obu przypadkach miejsce kontroli drogowej zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowych doszło w Zbójnej. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W miniony poniedziałek, 21 października, po godz. 10.00, do kontroli drogowej został zatrzymany 31-letni kierujący mercedesem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi aż o 63 km/h. Kwadrans później, z ruchu drogowego został wyeliminowany kierowca bmw. Tym razem 27-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h.

Obydwaj mężczyźni stracili prawo jazdy. Każdy z nich został również ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Gdyby nie wciskali tak mocno pedału gazu, nie traciliby praw jazdy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama