15°C umiarkowane opady deszczu

Gwiazdy w Heliosie, bilety u nas

Kiedy: 2017-09-07 , godzina: 18:00

W najbliższy czwartek, 7 września, w białostockich kinach Helios zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „GWIAZDY”. Mamy do wygrania w konkursie dwa pojedyncze bilety na ten seans.

Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań.

Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.

KONKURS

Aby wygrać bilety do kina należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak się nazywa reżyser filmu „Gwiazdy”? Prawidłowe odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje dwójkę zwycięzców, którzy otrzymają dwie pojedyncze wejściówki do kina.

(BL/ Foto: zrzut ekranu z youtube.com)

Gwiazdy w Heliosie, bilety u nas komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się