11°C bezchmurnie

Hotel Royal z pięcioma gwiazdkami i basenem

Na pięć gwiazdek hotel czekał ponad rok. W tym czasie szkolił obsługę i przygotowywał cały obiekt do wyższych standardów. Teraz Hotel Royal chwali się nie tylko gwiazdkami, ale także strefą spa i basenem, jedynym w Białymstoku, zlokalizowanym na piętrze budynku.

Hotel Royal to jedyny hotel w Białymstoku, który może poszczycić się pięcioma gwiazdkami. Zbiegło się to w czasie z otwarciem strefy wellness. Goście hotelowi będą mogli od teraz korzystać z basenu, sauny – suchej i mokrej – siłowni oraz jacuzzi. To jedyny obecnie obiekt hotelowy, który ma zlokalizowany basen na piętrze budynku. Znajduje się na trzecim piętrze i korzystać z niego będą mogli wyłącznie goście hotelowi. Co oznacza, że basen i cała strefa nie będą dostępne dla tych, którzy zechcą skorzystać wyłącznie z tych nowości.

- To jest zbyt mały basen i chcemy, żeby nasz gość czuł się komfortowo. Nie chcemy, żeby było tam 20 czy 30 osób, bo to tak naprawdę basen przygotowany na 15-20 osób, w bardzo komfortowych warunkach. Jest przeciw fala i można spokojnie sobie pływać tak jak w rzece pod prąd – tłumaczył Marek Piotrowski z zarządu firmy Mep-Pol.

- Stworzyliśmy tutaj spa na pięciogwiazdkowym poziomie Ireny Eris i wraz z pięcioma gwiazdkami możemy zapewnić, że przyszło coś właśnie dla kobiet, dla urody, dla twarzy, więc wszystkie kobiety zapraszamy do naszego spa i naszego hotelu – mówiła z kolei Ewa Piotrowska – Gosk.

Jak przekazano, ceny za noclegi tylko nieznacznie poszły w górę odkąd pojawiły się nowe gwiazdki w hotelu Royal. Zarządzający twierdzą, że są niezauważalne dla klienta. W tym samym czasie obniżone zostały ceny posiłków w restauracji, więc Royal liczy na większą ilość klientów. Choć kierownictwo zaznacza, że ma przed sobą jeszcze dużo pracy, a także nauki w obsłudze klienta, bo klient jest różny, zmieniają się trendy i oczekiwania. Ta branża nie może stać w jednym miejscu, musi się rozwijać, aby oferować coś innego od innych hoteli.

W najbliższej przyszłości Royal ma zamiar otworzyć jeszcze patio na piętrze. To będzie letnie patio, w stylu plażowym. Ono także będzie dostępne wyłącznie dla gości hotelowych. Właściciele hotelu zapowiedzieli jednakże, że zapewnią dni otwarte, podczas których mieszkańcy Białegostoku będą mogli skorzystać z podobnych usług, jakie są oferowane gościom hotelowym.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BI-Foto)


Hotel Royal z pięcioma gwiazdkami i basenem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl