Huczne zakończenie wakacji

Styl życia, Huczne zakończenie wakacji - zdjęcie, fotografia
SIER 24
Galeria Auchan w Białymstoku godz: 11:00

Zakończenie wakacji to wspaniała okazja do świętowania! Już 24 i 25 sierpnia maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan wezmą udział w zabawach i warsztatach, podczas których będą się przygotowywać do roku szkolnego. Udział w zajęciach i zabawach pod hasłem „Rodzinne soboty” oraz „Rodzinne niedziele” jest bezpłatny.

Koniec wakacji tuż, tuż, dlatego warto pomyśleć o przygotowaniach do szkoły i przedszkola. Każdy, kto w sobotę 24 sierpnia odwiedzi Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz w niedzielę 25 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, będzie mógł wziąć udział w warsztatach, quizach i rodzinnych zabawach. W ten sposób dzieci pożegnają wakacje!

Podczas spotkania młodzi uczestnicy i ich rodzice rozwiążą rebusy i zagadki, a także będą mieli okazję sprawdzić spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Będzie to doskonała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego. Z kolei w strefie warsztatów plastycznych będzie można przygotować kolorowe organizery na szkolne przybory, zabawne zawieszki na drzwi oraz zakładki do książek.

Wyjątkowe zabawy czekają również na przedszkolaków! Maluchy będą mogły wziąć udział w Quizie Smoka Obiboka, zagrają w grę „Cyferki dla najmłodszych", a także powtórzą nazwy miesięcy i pór roku.

Zabawy odbędą się 24 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 25 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zabawy będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

(BL)

Huczne zakończenie wakacji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama