10°C słabe opady deszczu

III Turniej Basketball Cup 2017 zakończony

Sport, Turniej Basketball zakończony - zdjęcie, fotografia

Zakończył się III Turniej z cyklu Basketball Cup 2017 (edycja świąteczna), w którym uczestniczyły zespoły z Białegostoku, Kielc, Konina i Olsztyna. Nasz zespół, podobnie jak podczas poprzedniego turnieju – uległ tylko drużynie z Kielc.

Wielkie emocje towarzyszyły ostatniemu spotkaniu – START Białystok x AKS OSW Olsztyn – praktycznie przez cały mecz wynik był blisko remisu. Czwarta kwarta to już wyraźna przewaga białostockiej drużyny (mecz zakończył się wygraną STARTu Białystok).

Dziękujemy za wspaniały doping i zapraszamy na finałowy turniej, który odbędzie się 9-10 grudnia 2017r. W przerwach meczu zgromadzona publiczność miała okazję spróbować poruszać się na profesjonalnym wózku do koszykówki, oraz oddać kilka rzutów.

Tak przedstawiają się wyniki III Turnieju z cyklu Basketball Cup 2017:

Białystok – Kielce 40:53

Olsztyn – Konin 55:38

Konin – Białystok 60:81

Kielce – Olsztyn 42:18

Kielce – Konin 70:20

Białystok – Olsztyn 48:39

Tabela po trzech turniejach

Pactum Scyzory Kielce – 17 pkt.

START Białystok – 16 pkt.

AKS OSW Olsztyn – 11 pkt.

Mustang Young Konin – 10 pkt.

Przyznawane punkty: Drużyna zwycięska otrzymuje 2 pkt, pokonany 1 pkt, walkower 0 pkt.

Podczas turnieju, studenci Politechniki Białostockiej zaprezentowali swój najnowszy projekt – Hermes – jest to przystawka do wózka inwalidzkiego z napędem hybrydowym. W trakcie przerw w meczach można było porozmawiać z twórcami, sprawdzić jego funkcjonalność i podpytać o szczegóły, szersze info tu – https://polakpotrafi.pl/projekt/hermes-hybrydowy-naped-wozka-inwalidzkiego

Projekt pn.: „Basketball Cup 2017” dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, przy wsparciu Urzędu Miasta Białegostoku i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Link do strony organizatora (PSSON START Białystok): http://www.start.bialystok.pl/aktualnosci/wyniki-iii-turnieju-cyklu-basketball-cup-2017-bialystok-11-12-11-2017r/

(BL)

III Turniej Basketball Cup 2017 zakończony komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl