Wiadomości, Internauci wysyłają lekarza prezydenta odpowiedzialnego oświatę - zdjęcie, fotografia

Prowokacja nie wyszła, choć sam pisał o prowokacji. Zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki kolejny raz dał się poznać internautom jako osoba, której nie powinno się powierzać odpowiedzialnego stanowiska. Tak przynajmniej oceniają jego zachowanie i wysyłają go do lekarza – bynajmniej nie od nóg.

Strajk nauczycieli nie przyniósł oczekiwanych efektów ani dla nich samych, ani dla polityków opozycji, którzy jak Polska długa i szeroka popierali walkę nauczycieli o wynagrodzenia. Wręcz odwrotnie, można powiedzieć, że strajk od około tygodnia jest klapą, co jeszcze nie wszyscy zauważyli. Zarówno nauczyciele, jak i politycy opozycji próbują jeszcze jakoś ratować swój wizerunek, choć coraz słabiej im to wychodzi.

Niektórym nie wychodzi to kompletnie. W tym gronie z pewnością znalazł się zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki, odpowiedzialny za białostocką oświatę. W minioną środę, kiedy było już wiadomo, że klasyfikowanie uczniów klas maturalnych odbędzie się – jeśli nie w trybie przewidzianym dotychczas, to na mocy nowej rządowej ustawy – zamieścił na swoim profilu na twitterze wpis o następującej treści:

Dziękuje białostockim nauczycielom, że nie dali się sprowokować ministerstwu edukacji i rządowi, który chciał obarczyć ich winą za to, że uczniowie w terminie nie przystąpiliby do matur. Nauczyciele w #Białystok wykazali się odpowiedzialnością i odbyły się rady klasyfikacyjne

Jego wpis jednak nie spotkał się z poklaskiem internautów. Oprócz tak zwanych „lajków” od swoich zwolenników, w tym szefowej klubu Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Białegostoku, która też najwyraźniej wychodzi z założenia, że to polski rząd nie chciał by uczniowie mogli przystąpić do egzaminu maturalnego, nie było chętnych do wyrażenia choćby podobnego poglądu na sprawy związane z klasyfikowaniem uczniów klas maturalnych.

Pan się nie kompromituje. Po Trzaskowskim następny zabawny” – napisał internauta o nicku Junglist Olo.

Dobry trolling nie jest zły. No chyba że to na poważnie, to wtedy warto skonsultować się ze specjalistą - budowanie alternatywnego świata i życie w nim pewnie może być niebezpieczne” – skomentował MiszczCienkiejRiposty.

Obluda level hard. Wstydu pan nie ma piszac takie bzdury. Nie zniza pan ludzi do swojego poziomu czyli niech pan nie robi z nas idiotow” – pisze na twitterze w komentarzu Roberto 1910.

Pan miał może w szkole, na uczelni logikę? Choćby jej podstawy?” – komentuje pod wpisem Rafała Rudnickiego Jerzy Sińczak.

Niektórzy z internautów wysyłają wręcz Rafała Rudnickiego do specjalisty sugerując, że nie dopisuje mu kondycja zdrowotna. Jeszcze inni uważają, że urzędnik, który pisze takie słowa, nie powinien zajmować się niczym odpowiedzialnym. Ale wszyscy praktycznie zwracają uwagę, że wpis nie ma sensu. Zresztą każdy może wyrobić sobie własne zdanie w tej sprawie. Naszym zdaniem, tym razem prowokacja nie wyszła.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: bialystok.pl)

Internauci wysyłają do lekarza prezydenta odpowiedzialnego za oświatę komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-01 10:21:39

    Gość powinien zmienić leki.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama