5°C bezchmurnie

Jagiellonia po urlopach: w komplecie, a nawet nadkomplecie

Piłka nożna, Jagiellonia urlopach komplecie nawet nadkomplecie - zdjęcie, fotografia

Piłkarze Jagiellonii zakończyli już zimowe urlopy i wrócili do Białegostoku. W poniedziałek spotkali się w komplecie po raz pierwszy w tym roku, a od środy zaczynają zajęcia na boisku. Najbardziej prawdopodobne miejsce pierwszego treningu to boisko w Pogorzałkach. Jeżeli temperatura będzie poniżej zera to zajęcia odbędą się na sztucznej trawie przy Słonecznej.

W poniedziałek i wtorek jagiellończycy przechodzili badania i odbywali pierwsze po urlopach zajęcia na siłowni. Zawodnicy i sztab szkoleniowy w komplecie zakończyli już trzytygodniowe urlopy. Wbrew pogłoskom dotąd żaden zawodnik nie ubył ze składu, a z wypożyczenia powrócił Dawid Szymonowicz. W Białymstoku zameldowali się też gracze, co do których media spekulowały, że niebawem zmienią barwy: Cilian Sheridan, Piotr Tomasik i Fedor Ćernych. Prezes Cezary Kulesza wprawdzie potwierdził, że jest zainteresowanie graczami Jagi, ale nie można mówić jeszcze o żadnych konkretach i będą oni przygotowywać się do sezonu wraz z resztą żółto-czerwonej ekipy. Do składu dołączył zawodnik z Ukrainy Redwan Memeszow. To były piłkarz Wołynia Łuck i Karpat Lwów, liczący 24 lata ofensywny pomocnik potrafiący grać także w ataku.

Białostoczanie - choć urlopy zakończyli dopiero w poniedziałek - wcale nie mieli tak wiele czasu na labę i leniuchowanie. Każdy z zawodników otrzymał od sztabu szkoleniowego zestaw ćwiczeń do realizacji oraz skrupulatne zalecenia dotyczące wagi.

- Nikt nie zaczyna od zera, bo samodzielna praca w czasie urlopów była podkładem pod ciężki okres przygotowań - zapewniał trener Ireneusz Mamrot.

Białostoczanie w stolicy Podlasia będą raptem przez kilka dni, bo już w sobotę wylatują to tureckiego Belek, gdzie będą przygotowywali się do sezonu i mają zaplanowaną serię sparingów.

(PS/ Foto: pixabay.com/ football)


Jagiellonia po urlopach: w komplecie, a nawet nadkomplecie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl