Jak zdobyć pieniądze na rozwój biznesu w Białymstoku?

Gospodarka, zdobyć pieniądze rozwój biznesu Białymstoku - zdjęcie, fotografia
LIS 08
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny godz: 09:00

Tego będą mogli dowiedzieć się przedsiębiorcy podczas bezpłatnego spotkania, organizowanego przez Klaster Obróbki Metali. Nie trzeba być członkiem tej organizacji, by wziąć w nim udział. Swoją obecność, w roli prelegentów, zapowiedzieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Opowiedzą o możliwości pozyskiwania funduszy europejskich oraz nisko oprocentowanych pożyczek.

"Śniadanie z Funduszami" - odbędzie się po raz kolejny 8 listopada 2019 r. (piątek), o godzinie 9.00, w sali Transferownia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Aby móc wziąć w nim udział, należy skontaktować się z Renatą Martyniuk z biura wspomnianego wyżej klastra, pisząc na adres e-mail: [email protected], tel. 85 722 24 56.

PFRR przedstawi finansowanie rozwoju i inwestycji dla firm ze środków unijnych. Zaprezentowane zostaną dwa produkty pożyczkowe.

Podczas "Śniadania z Funduszami" prezentowana będzie oferta Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego dotycząca instrumentów finansowych. Główny nacisk zostanie położony na pożyczki udzielane ze środków unijnych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego: pożyczka na inwestycje rozwojowe oraz pożyczka termomodernizacyjna - precyzuje Agnieszka Kurajew z z PFRR.

Z kolei przedstawiciele urzędu marszałkowskiego opowiedzą o konkursach do tyczących dotacji do końca 2019 i na początku 2020 roku.

Ponadto przedsiębiorcy zyskają możliwość wymiany doświadczeń, poznania nowych firm, nawiązania relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami.

KOM to dziś silna organizacja i klaster z prawdziwego zdarzenia. Jako partner strategiczny razem poszukujemy synergii naszych działań i ma to rzeczywiście miejsce. Nasze usługi (finansowe, informacyjne, doradcze) są rozpowszechniane w klastrze i często wykorzystywane przez jego uczestników - podsumowuje w rozmowie z naszą redakcją dotychczasową współpracę prezes Agnieszka Kurajew.

(Piotr Walczak / Foto: pixabay.com)

Jak zdobyć pieniądze na rozwój biznesu w Białymstoku? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama