18°C całkowite zachmurzenie

Jak żyją stambulskie koty zobaczymy w Kinie Forum

Kiedy: 2017-07-17 , godzina: 18:30

Kultura, żyją stambulskie zobaczymy Kinie Forum - zdjęcie, fotografia

KEDI – sekretne życie kotów 17 lipca na kolejnym specjalnym przedpremierowym pokazie w naszym kinie! Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kino Forum zapraszają na fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który odkrywa przed nami fascynujący świat widziany z kociej perspektywy!

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości.

Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe kocie indywidualności, które będą naszymi przewodnikami po filmowym Stambule!

Kolejne pokazy filmu odbędą się w dniach 28 – 30 lipca.

(17 lipca, poniedziałek, godz. 18.30, Kino Forum, ul. Legionowa 5. Bilet 14 zł)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Jak żyją stambulskie koty zobaczymy w Kinie Forum komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl