Motoryzacja, Jakie kupić firmy Testy pokazały najlepszy - zdjęcie, fotografia

Hyundai Santa Fe nowej generacji otrzymał nagrodę miesięcznika Fleet, Fleet Cars & Vans, w kategorii Crossover/SUV. Z kolei Hyundai IONIQ Plug-in otrzymał nagrodę miesięcznika Fleet, Fleet Auto Premium, w kategorii Ekologiczny samochód dla managera.

Fleet Cars & Vans oraz Fleet Auto Premium to testy samochodów z różnych segmentów, organizowane raz do roku przez redakcję miesięcznika Fleet. Testy te to przede wszystkim prezentacja dostępnych na polskim rynku modeli samochodów dla biznesu wraz z ofertą ich finansowania. To także doskonała okazja do zaprezentowania nowych, często premierowych samochodów ze wszystkich segmentów oraz zastosowanych w nich innowacyjnych systemów.

Test odbył się w pierwszej połowie czerwca na Torze Kielce w Miedzianej Górze. W tym roku do testów zgłoszono 90 samochodów, a nagrody przyznano w 14 kategoriach.

- Tegoroczna edycja imprezy potwierdziła ogromne zainteresowanie testami samochodów kupowanych do firm. Intensywny program testu był nastawiony na porównanie oferty rynkowej różnych producentów w kilku segmentach, od małych aut, aż po samochody użytkowe do 3,5 t. Przygotowane przez instruktorów próby testowe zapewniły pełne bezpieczeństwo uczestników. Hyundai wziął czynny udział w imprezie i cieszą nas bardzo pozytywne opinie uczestników oraz nagrody dla naszych modeli - powiedział Grzegorz Sokalski, szef sprzedaży Flotowej Hyundai Motor Poland.

Aby spełnić najwyższe, europejskie standardy, Hyundai Santa Fe nowej generacji oferuje wiodący w klasie pakiet bezpieczeństwa oraz pionierskie w branży rozwiązania określane wspólnie jako Hyundai SmartSense™. W momencie, gdy z tyłu nadjeżdżają inne pojazdy, asystent bezpiecznego wysiadania wykrywa je i zapobiega potencjalnym wypadkom, czasowo blokując drzwi i uniemożliwiając ich otwarcie.

Innowacyjny system monitorowania obecności pasażerów tylnych siedzeń ostrzega opuszczającego auto kierowcę o obecności pasażerów na tylnej kanapie. W samochodzie zastosowano też system unikania kolizji i wykrywania poprzecznego ruchu za pojazdem (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist). Podczas cofania w miejscach o ograniczonej widoczności, system ten nie tylko ostrzega kierowcę przed nadjeżdżającymi z tyłu pojazdami, ale też automatycznie uruchamia hamulce.

Informacje o dostępnych w sprzedaży modelach marki Hyundai można otrzymać w białostockim salonie dealerskim Nord Auto: www.nordauto.hyundai.pl

Hyundai IONIQ to pierwszy na świecie samochód z trzema rodzajami zelektryfikowanych układów napędowych w jednym rodzaju nadwozia - Hybrid, Plug-in i Electric - dzięki czemu eko-mobilność jest dostępna dla każdego. IONIQ jest częścią globalnej strategii zrównoważonego rozwoju firmy Hyundai, która ma na celu wprowadzenie do 2025 roku 18 nowych modeli ekologicznych, w tym ośmiu hybrydowych, czterech hybryd typu plug-in, pięciu pojazdów elektrycznych i jednego pojazdu elektrycznego z ogniwami paliwowymi.

(Artykuł partnerski / Oprac. P. Walczak / Foto: Hyundai)

Miejsce zdarzenia mapa Białystok

Jakie auto kupić do firmy? Testy pokazały, kto jest najlepszy komentarze opinie

  • gość 2018-07-04 16:53:15


    ja mam korando firmowe. i spoko mi sie prowadzi i po mieście i poza daje radę i to bardzo dobrze. Spalanie w normie mogłoby być troche niższe ale ja tam sie nie wtrącam koszty paliwa ponosi szefowo. dla mnie sie liczy wygoda prowadzenia


Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama