Plotki, Jarosław Matwiejuk będzie doradzał ministrowi - zdjęcie, fotografia

Poszerza się grono eksperckie w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Właśnie dołączył do niego pracownik naukowy z Białegostoku, konstytucjonalista i wieloletni pracownik Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku – dr hab. Jarosław Matwiejuk. Przez blisko trzy lata będzie pomagał ministrowi w sprawach infrastruktury badawczej.

Dr hab. Jarosław Matwiejuk jest pracownikiem Uniwersytetu w Białymstoku od wielu lat. To popularny wykładowca i nauczyciel akademicki wśród białostockich studentów. Udziela się również w naukowej pracy zagranicznej, w szczególności z naszymi sąsiadami za wschodnią granicą. Od teraz przybędzie mu jeszcze więcej obowiązków, ponieważ kilka dni temu został powołany przez ministra Gowina do kolejnego zadania.

Dr hab. Jarosław Matwiejuk z Katedry Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku został powołany przez ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina na członka Zespołu doradczego do spraw infrastruktury badawczej. Będzie zasiadał w tym gremium do 31 grudnia 2021 roku” – czytamy na stronie Uniwersytetu w Białymstoku.

Jarosław Matwiejuk pracuje na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku ponad 20 lat, jednak z uczelnią związany jest jeszcze dłużej. W poprzednich latach nie tylko zajmował się tam prawem konstytucyjnym, ale był także radnym miejskim i wojewódzkim oraz posłem na Sejm VI kadencji.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: uwb.edu.pl)

Jarosław Matwiejuk będzie doradzał ministrowi komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 13:32:16

    Stracił Pan u mnie resztki szacunku Panie dr... Polityka się Panu marzy.... Ale z kim?

  • gość 2019-03-20 20:52:03

    Toż ten kucyk był już wszędzie, a niedawno doradzał dla ekipy PO-wców. Za pan brat jest z Robertem Tyszkiewiczem. Toż to wpuszczony "wąż". Uważajcie na farbowańca !!!

  • gość 2019-03-21 09:20:28

    Tak, to prawda. Ściśle współpracował z PO. Miał być nawet swego czasu wiceministrem w MSWiA. Tyszkiewicz mu to załatwił. Poza tym to komunista !!! I nadal wącha się z ruskimi, bo cały czas tam jeździ i niby naukowo współpracuje !!!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama