Jeden weekend i dziewięciu zatrzymanych kierowców na podwójnym gazie

Motoryzacja, Jeden weekend dziewięciu zatrzymanych kierowców podwójnym gazie - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend białostoccy policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-latek, który prowadził samochód mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

W miniony weekend białostoccy policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-latek, który na ulicy Towarowej prowadził auto mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że 31-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, który został wyeliminowany z ruchu drogowego, był 45-latek. Mężczyzna, w sobotę, 14 września, na ulicy Wodociągowej, wjechał samochodem w barierki, a następnie uciekł do lasu. Mężczyznę wytropił policyjny pies. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 45-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Trzeci kierowca, który prowadził samochód na "podwójnym gazie", to 71-latek. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Łap w sobotę, tuż po 15.00. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 71-latek prowadził auto mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Pozostali kierowcy, to osoby w wieku od 22 do 51 lat. Zdecydowali się wsiąść za kółko mając od 0,7 do promila alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy kierowcy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Jeden weekend i dziewięciu zatrzymanych kierowców na podwójnym gazie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama