Jesienią też trzeba zwabić turystów. Można zgłaszać oferty do specjalnej akcji

Wiadomości, Jesienią trzeba zwabić turystów Można zgłaszać oferty specjalnej akcji - zdjęcie, fotografia

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki rozpoczęła działania na rzecz jesiennej akcji "Polska - zobacz więcej - weekend za pół ceny", która odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2019 r.

Tym razem - po raz pierwszy w historii - akcja wykracza poza granice Polski i prowadzona będzie również na rynkach zagranicznych (Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Norwegia, Szwecja). To doskonała okazja do promocji Polski nie tylko wśród krajowych, lecz także zagranicznych turystów.

Przedsięwzięcie, którego ideą jest przekonanie do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych poza głównym sezonem turystycznym, zostało bardzo dobrze przyjęte przez jej partnerów oraz przez turystów korzystających z ofert w obniżonych cenach.

W poprzedniej, wiosennej edycji, sprzedaż ofert promocyjnych prowadziło 894 partnerów akcji, a skorzystało z nich ponad 182 tysiące klientów. Według danych zebranych w trakcie badan sondażowych, 90 procent respondentów zadeklarowało chęć ponownego skorzystania z usług zakupionych podczas weekendu za pół ceny.

Zachęcamy przedstawicieli branży turystycznej bazy turystycznej (noclegowej, gastronomicznej, itp.) do przygotowania specjalnych ofert dla turystów.

Regulamin oraz instruktaż zgłaszania ofert znajduje się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i będzie dostępny do 13 października 2019 roku.

Akcja koordynowana jest przez Joannę Turek - [email protected], tel.; 22 536 70 63 oraz Tomasza Kempka - e-mail: [email protected], tel.: 022 536 71 02.

(Źródło: wrotapodlasia.pl/ oprac. ASM/ Foto: BI-Foto)

Jesienią też trzeba zwabić turystów. Można zgłaszać oferty do specjalnej akcji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama