8°C słabe opady deszczu

Jeśli znasz tego mężczyznę, dzwoń na Policję. Jest on sprawcą kradzieży

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku poszukują sprawcy kradzieży mienia, do której doszło 9 października 2018 roku, w sklepie z odzieżą na terenie jednej z białostockich galerii handlowych. Jeśli ktokolwiek zna tego mężczyznę lub wie o jego miejscu pobytu, powinien jak najszybciej skontaktować się z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło 9 października 2018 roku w sklepie z odzieżą w jednej z białostockich galerii handlowych. Nieznany sprawca dokonał kradzieży odzieży w ten sposób, że w przymierzalni usunął klipsy zabezpieczające z kurtki, bluzy oraz spodni o łącznej wartości blisko 600 złotych, a następnie nałożył na siebie już niezabezpieczoną odzież i opuścił sklep.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości prosimy o kontakt z Komisariatem Policji IV w Białymstoku pod numer telefonu /85/ 670 32 44, /85/ 670 34 22 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)


Jeśli znasz tego mężczyznę, dzwoń na Policję. Jest on sprawcą kradzieży komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl