Motoryzacja, Jeszcze będzie normalnie razie droga przez mękę - zdjęcie, fotografia

Dziś na szczęście jest dzień wolny od pracy. Jednak po wolnym dniu, kierowcom polecamy udać się do najbliższej placówki Poczty Polskiej lub sklepu sprzedającego folię bąbelkową. Po zakupieniu należy natychmiast owinąć nią kierownicę, aby rozładować stres. W szczególności dużo folii bąbelkowej trzeba tym, którzy usiłują pokonać wyjazd z Białegostoku na Warszawę i tym jadącym z kierunku warszawy do Białegostoku.

Doskonale wiemy, pisano o tym wielokrotnie...Rozumiemy, remonty, przebudowy i modernizacje rządzą się swoimi prawami. Ale do jasnej Anielki, panie prezydencie Truskolaski, prosimy wsiąść za kierownicę swojej ciemnoszybej Skody Superb, czy czym tam pan teraz jeździ i spróbować wyjechać z Białegostoku w stronę Warszawy tak między 15:00 a 17:00. A jak już się uda, to prosimy zawrócić na węźle Choroszcz lub dalej i pokombinować z powrotem. Zapewniamy, że nawet panu skoczy ciśnienie.

Nie ma dnia, żebyśmy nie dostawali telefonów lub maili od zirytowanych kierowców, którzy stoją w kilometrowych korkach przed wjazdem do naszego miasta. Nie ma dnia, żeby nie złorzeczyli mieszkańcy Dzikich, wsi Porosły czy nawet Choroszczy, że obok ich domów ciągną kawalkady samochodów. Prosimy, żeby pańscy nadworni ogarniacze mediów społecznościowych zasubskrybowali sobie profil "Kolizyjne Podlasie" i zamiast myśleć, jak uprzykrzyć życie niepokornym dziennikarzom, pokazali panu prawdziwy świat, a nie taki zza przyciemnianej szyby limuzyny, z plaży w Kenii, czy deptaku, dajmy na to, w Ciechocinku.

Panie Truskolaski, jest pan osobą rozpoznawalną – prosimy, aby porozmawiał pan z kierowcami tkwiącymi w godzinnych korkach i pomyślał, jak można ułatwić im powrót do domu. Wielu z nich też ma swoje żony, albo kochanki czy mężów lub kochanków i mogą się do nich zwyczajnie spieszyć.

W środę, 14 sierpnia, korek na wjeździe do Białegostoku sięgał Choroszczy i przyrastał z minuty na minutę. Na wyjazd stało się od skrzyżowania "obwodówki" z ul. Produkcyjną. Pogratulować.

Panie prezydencie – jeśli wychodzimy na zewnątrz, a zapowiadają opady – profilaktycznie zabieramy ze sobą parasol. Jeśli chcemy zbudować drogę (potrzebną, owszem), to najpierw zadbajmy o objazd. Zaproponowany obecnie jest zwyczajnie niedopasowany do natężenia ruchu.

Kibicujemy jak najszybszemu oddaniu wewnętrznej obwodnicy miasta. Mamy nadzieję, że wyobraźni starczy na tyle, żeby nie powielić błędów, które wyszły w praniu po oddaniu skrzyżowania obwodnicy z Al. 1000-lecia P.P. i wylotu na Augustów.

A jak już przetniecie wstęgi i odtrąbicie wielki sukces, nie zapomnijcie zaprosić wszystkich parlamentarzystów z naszego regionu, by poważnie porozmawiać o PRAWDZIWEJ obwodnicy.

(Włóczykij)

Jeszcze będzie normalnie. Na razie jest droga przez mękę komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-08-15 12:45:34

  Nareszcie mamy jakies oznaki bycia metropolia.
  A z tymi korkami to nie ma co dramatyzowac .
  Wystarczy odrobine pomyslec jak nie pakowac sie w najwieksze zatory.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-15 16:34:51

  co do obwodnicy w strone augustowa to inwestycja jest nie ukonczona. pytanie kiedy bedzie wznowiony. co do wyjazdu na warszawe to tylko tak strasznie wyglada. mozna blokowac wjazd tirom. sa inne trasy na augustow o mijajace nasze miasto lub zakaz wjazdu w godzinach dziennych. najgorzej wyglada rondo przy jednosce. trasa jeszcze nie oddana a juz zaczyna sie przebudowa ronda

 • Gość - niezalogowany 2019-08-16 05:48:29

  Korki się tworzą ale przejazd zajmuje Max 15 minut... Przed rozpoczęciem remontu nie było o wiele lepiej

 • Gośćbialostoczanin - niezalogowany 2019-08-16 08:07:58

  Pan ttruskolaski jak jedzie ba warszawe to na sygnalach z eskorta ,wiec co to go obchodzi ,go obchodzi tylko lgbt ,moze pan poda koszty tego marszu?

 • Gość - niezalogowany 2019-08-16 10:58:24

  W dużej mierze kierowcy sami sobie winni. Nie umieją jeździć na suwak. Nawet osobowymi ustawiają się na prawym pasie już od bacieczek, zamiast jechać do końca. No i oczywiście szeryfi! Ostatnio widziałem takiego w tirze, który blokował cały lewy pas od wysokości ul. NSZ.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-16 10:59:14

  W dużej mierze kierowcy sami sobie winni. Nie umieją jeździć na suwak. Nawet osobowymi ustawiają się na prawym pasie już od bacieczek, zamiast jechać do końca. No i oczywiście szeryfi! Ostatnio widziałem takiego w tirze, który blokował cały lewy pas od wysokości ul. NSZ.

 • gość 2019-08-16 12:24:11

  Treść komentarza...

 • gość 2019-08-16 12:30:03

  Problem z wyjazdem na Warszawę mogą mieć co najwyżej kierowcy ciężarówek, ale są pewnie wśród nich też ci myślący co nie mają problemu. Problem polega na tym że ludzie się pchają i narzekają, zamiast pomyśleć jak to ominąć. To pewnie wszystko ci od jazdy na GPS, jak w Zakopanym, mimo zakazu wszyscy się pchali na Gubałówkę. Jak by to z Białegostoku wychodziła tylko jedna droga, ale wszystkim się wydaje że tą jest najszybciej, to i stoją w korkach i narzekają.

 • gość 2019-08-16 22:11:50

  Bez sensu tekst. Jest remont ,są trudności z przejazdem. Nie trzeba się pchać samochodem to raz, a dwa prezydent jest od Białegostoku , a kto stoi w tym korku, z pewnością nie Białostoczanie , no może mały procent zagubionych.

 • Sebek - niezalogowany 2019-08-17 18:36:01

  Jako kierowca busa mogę powiedzieć wam jedno. W dupie byliście gówno widzieliście. Zamiast narzekać poczekajcie jak zakończy się budowa i później będziecie wniebowzięci. Trzeba przecierpiec żeby później się cieszyć super wylotem na Warszawę. Chyba nie pamiętacie budowy wylotu na Augustów...

 • Gość - niezalogowany 2019-08-18 16:35:31

  Mam wrażenie, że w tym tekście chodziło tylko o "dołożenie" Truskolaskiemu...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama