19°C bezchmurnie

Kampania wyborcza niech trwa cały rok. Urząd przyjmie w każdą sobotę!

Wiadomości, Kampania wyborcza niech cały Urząd przyjmie każdą sobotę! - zdjęcie, fotografia

Każda sobota do końca miesiąca będzie dobrą okazją do załatwienia spraw urzędowych. Urząd Miejski organizuje najbliższe „otwarte soboty” 15 i 29 września. Natomiast Białostocka Komunikacja Miejska otworzy punkt obsługi klienta 22 i 29 września. Urzędnicy będą do dyspozycji mieszkańców w godz. 8.00-12.00.

W najbliższą sobotę (15 września) oraz 29 września białostoczanie będą mogli załatwić sprawy w Departamencie Obsługi Mieszkańców i Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. J. K. Branickiego 3/5. Można też będzie dodzwonić się na miejską infolinię – tel. 85 879 7979.

Dzięki dodatkowym terminom otwartych sobót w urzędzie mieszkańcy Białegostoku zyskają więcej czasu na załatwienie spraw związanych m.in. z rejestracją pojazdu i wymianą dokumentów, na złożenie wniosku o nowy dowód osobisty czy odbiór gotowego dokumentu.

Białostocka Komunikacja Miejska – głównie z myślą o studentach wracających do miasta po przerwie wakacyjnej – otworzy punkt obsługi klienta przy ul. Lipowej 16 w soboty – 22 i 29 września. Będzie można m.in. aktualizować dane na Białostockiej Karcie Miejskiej, wyrobić nową kartę lub duplikat, złożyć wniosek lub zaktualizować uprawnienia wynikające z udziału w programach BKDR i OKDR.

(Źródło: bialystok.pl/ oprac. ASM/ Foto: BI-Foto)


Kampania wyborcza niech trwa cały rok. Urząd przyjmie w każdą sobotę! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl