11°C bezchmurnie

Katarzyna Konecka spotka się z czytelnikami w Książnicy

Kiedy: 2018-06-13 , godzina: 17:00 | Gdzie: Książnica Podlaska, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A

Kultura, Katarzyna Konecka spotka czytelnikami Książnicy - zdjęcie, fotografia

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na spotkanie autorskie w ramach cyklu „Środy Literackie”. Gościem najbliższego spotkania będzie Katarzyna Konecka, poetka i dziennikarka.

W najbliższą środę, 13 czerwca, o godz. 17.00, zapraszamy na spotkanie „Od codzienności po magię Islandii”. Naszym gościem będzie Krystyna Konecka – poetka, dziennikarka, reportażystka, fotoreporterka, autorka ponad dwudziestu książek. Wiersze publikowała m.in. w Anglii, Indiach, USA i we Włoszech. Autorka literackich ekspozycji fotograficznych, laureatka nagród twórczych, jurorka ogólnopolskich konkursów literackich, należy do Związku Literatów Polskich (oddział w Warszawie), współpracuje m.in. z portalem dwutygodnika E-Pisarze.pl.

Podczas spotkania Autorka m. in. zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. „Ultima Thule. Głosy Islandii” – zbiór sonetów i fotografii. Książka ta jest pierwszym w Polsce tomem poezji (sonetów) z fotografiami autorskimi, w całości poświęconym Islandii – jej tradycjom, urodzie i kulturze.

Spotkanie autorskie z Krystyną Konecką odbędzie się 13 czerwca 2018 r., o godz. 17.00 w budynku głównym Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A, VI piętro. Wstęp bezpłatny.

(Źródło i foto: KP/ oprac. Kalina)


Katarzyna Konecka spotka się z czytelnikami w Książnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl