Popularny, znany i lubiany przez tysiące ludzi dworek nad łąkami w Kiermusach, może wkrótce zmienić właściciela. Nieruchomość wraz z restauracją, z pokojami hotelowymi oraz wszystkimi atrakcjami, została wystawiona na sprzedaż. Od razu uspokajamy zatroskanych. Nic złego się nie dzieje. Dotychczasowi właściciele chcą zwyczajnie przejść na spokojną i zasłużoną emeryturę.

Dworek w Kiermusach to popularne miejsce, idealne na majówkę, na wypad za miasto, na odprężenie się po ciężkim dniu pracy, ale także na oderwanie od miejskiego zgiełku – niezależnie od miasta. Szczególnie lubiane przez tysiące ludzi, którzy odwiedzają tam ostoję żubra, czy muzeum. Chyba jednak najbardziej lubiane jest przez kolejne tysiące ludzi za to, że mogą tam zjeżdżać na jarmarki staroci, jakie odbywają się raz w miesiącu. Bo specjalnie na te jarmarki przyjeżdżają klienci i sprzedający nawet z odleglejszych zakątków naszego kraju.

W tej chwili Kiermusy szukają nowego właściciela. W internecie pojawiło się ogłoszenie na portalu z nieruchomościami. Cena jest niebagatelna, bo liczona w milionach. Ale trudno się dziwić, ponieważ jest to obiekt zadbany i dobrze prosperujący, na dodatek oferujący wiele wszystkim gościom. Dodatkowym atutem jest jego położenie, blisko trasy S-8 i nieopodal zabytkowego Tykocina.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gotowego biznesu funkcjonującego od 20 lat. Nieruchomość położona jest bezpośrednio w otoczeniu Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego w dolinie rzeki Narwi - Kiermusy, zaledwie 30 km od Białegostoku, nieopodal drogi ekspresowej łączącej stolicę ze wschodnią granicą. Na rynku ogólnopolskim i europejskim Kiermusy są rozpoznawalnym ośrodkiem konferencyjno-szkoleniowym, a także bazą wypadową i noclegową na Podlasie. Całość kompleksu wybudowana w oparciu o przekazy architektoniczne naszych przodków zaś przedmioty wypełniające wnętrza mają wartość muzealną i historyczną” – podaje portal Lwy Nieruchomości.

Na tym portalu można też znaleźć szczegółowy opis sprzedawanej nieruchomości wraz ze wszystkimi atrakcjami oraz ceną, która być może podlegać będzie negocjacji. Ale z pewnością na kupno obiektu może sobie pozwolić wyłącznie inwestor zamożny, choć pewnie i chcący utrzymać dotychczasowy charakter. Znając bowiem historię Kiermus, stali bywalcy zapewne będą chcieli utrzymania tego co znają – zatem to może być kolejną kwestią do przemyślenia dla nowego nabywcy i to jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

Jak ustaliliśmy, w Kiermusach nie dzieje się źle. Ani bankructwo, ani upadek temu całemu kompleksowi nie grozi. Właściciele, którzy rozbudowywali nieruchomość wraz ze wszystkimi atrakcjami od około 20 lat, zwyczajnie chcą przejść na zasłużoną emeryturę. Dbałość o wszystkie detale jest niezwykle wyczerpująca, a za kilka lat może stanowić już większy problem. I jest to jedyny powód, dla którego zapadła decyzja o sprzedaży. Być może w najbliższym czasie uda się nam ustalić, co właściciele zamierzają robić po sprzedaży obiektu, ponieważ są to bardzo aktywni ludzie i trudno uwierzyć, że będą tylko wypoczywać.

Zanim to nastąpi można obejrzeć film o Kiermusach, który także znajduje się na portalu Lwy Nieruchomości. W najbliższych dniach postaramy się przekazać więcej informacji na ten temat.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: zrzut ekranu z lwynieruchomosci.pl)

Kiermusy wystawione na sprzedaż komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama