Kierowca miał przy sobie amfetaminę. Dlatego nie zatrzymał się do kontroli

Motoryzacja, Kierowca miał sobie amfetaminę Dlatego zatrzymał kontroli - zdjęcie, fotografia

Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej bo miał przy sobie amfetaminę. Policjanci wysokomazowieckiej "drogówki" natychmiast podjęli za nim pościg. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 38-latek siedzący za kierownicą. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci z wysokomazowieckiej "drogówki", w miniony poniedziałek, 23 września, tuż po 1.00 w nocy, w Ciechanowcu, chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę audi. Kierujący zlekceważył jednak sygnały dźwiękowe oraz świetlne i zaczął uciekać w kierunku Bielska Podlaskiego. Policjanci natychmiast podjęli pościg.

Mundurowi ponownie wydali mężczyźnie polecenia zatrzymania samochodu. Ten jednak kolejny raz nie zastosował się do nich i kontynuował ucieczkę. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany na terenie Bielska Podlaskiego. Okazał się nim 38-latek.

Policjanci ujawnili przy nim zawiniątko z białą substancją. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina o wadze ponad 1,5 grama. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Kierowca miał przy sobie amfetaminę. Dlatego nie zatrzymał się do kontroli komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama