Kierowca trafił do szpitala po tym jak uderzył w drzewo

KOLIZJA 24, Kierowca trafił szpitala uderzył drzewo - zdjęcie, fotografia

Policjanci będą musieli ustalić przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w godzinach przedpołudniowych w Białymstoku. Starszy kierowca z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na ulicy 11 Listopada, autem uderzył w drzewo i musiał zostać zabrany do szpitala.

Większych utrudnień w ruchu nie było, ale to nie znaczy, że zdarzenie nie wyglądało na poważne. Wyglądało i było. Za kierownicą siedział bowiem starszy mężczyzna, w wieku 73 lat, którego karetka pogotowia musiała zawieść do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, w godzinach przedpołudniowych, na ulicy 11 Listopada w Białymstoku, jeszcze przed skrzyżowaniem z ulicą Słoneczną.

- O godz. 10.10 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na ulicy 11-go Listopada w Białymstoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 73-letni kierowca Opla jadąc ulicą 11-go Listopada w kierunku stadionu, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Aktualnie jest brak utrudnień w ruchu – przekazał szybko po zdarzeniu zespół prasowy podlaskiej policji.

Na szczęście z przeciwnego kierunku nic nie jechało, więc nie ucierpiał dodatkowo żaden inny kierowca, ani pasażer. Policja natomiast nie przekazała informacji o stanie zdrowia starszego kierowcy, który niefortunnie uderzył w drzewo. Jednak ze zdjęcia zamieszczonego na facebookowej grupie Kolizyjne Podlasie można wywnioskować, że to było raczej poważne uderzenie.

Z tego miejsca kolejny raz apelujemy do wszystkich kierujących, aby o tej porze roku zdjęli nogę z gazu i zachowali większą czujność na drodze. Szczególnie, że stan nawierzchni może zmienić się w każdej chwili.

(Cezarion/ Foto: Facebook/ Kolizyjne Podlasie)

Kierowca trafił do szpitala po tym jak uderzył w drzewo komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama