Kierowcy i dwóch pasażerów trafiło do szpitala. Droga do Moniek była zablokowana przez kilka godzin

KOLIZJA 24, Kierowcy dwóch pasażerów trafiło szpitala Droga Moniek była zablokowana przez kilka godzin - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 23 czerwca, krótko po godzinie 15.00 w miejscowości Knyszyn doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dwóch kierowców oraz dwóch pasażerów trzeba było odwieźć do szpitala. Droga krajowa nr 65 była zablokowana przez kilka godzin i Policja musiała zorganizować objazdy.

Patrząc na dwa samochody osobowe, mocno uszkodzone w wyniku zderzenia, można powiedzieć, że to cud, że nikt tam nie zginął. Jednak obydwaj kierowcy, jak też i dwójka pasażerów musiała zostać przetransportowana do szpitala. Do zdarzenia drogowego doszło krótko po godzinie 15.00 w niedzielę 23 czerwca, w Knyszynie, na drodze krajowej nr 65 prowadzącej do Moniek i Grajewa.

- Kierujący samochodem Hyundai w wieku 56 lat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym Volkswagen w wieku 53 lat, doprowadzając do zderzenia. Kierowcy i dwaj pasażerowie samochodu hyundai zostali zabrani do szpitala. Droga jest zablokowana. Objazdy ulicami Knyszyna ul. Goniądzka, Białostocka i Południowa – przekazał krótko po zdarzeniu aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Po zdarzeniu drogowym w Knyszynie przez kilka godzin ruch na trasie z Białegostoku do Moniek był zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy przez Knyszyn. Teraz będą musieli ustalić dokładne przyczyny zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przede wszystkim prędkość z jaką się poruszali.

Jak widać lato oraz dobre warunki pogodowe, do tego dobre warunki widoczności nie zwalniają kierowców z zachowania szczególnej ostrożności. Właśnie te dobre warunki są często przyczyną wypadków i zdarzeń drogowych, ponieważ kierowcy przestają zachowywać należytą czujność. Wiedząc o tym, że mogą wyhamować na suchej nawierzchni, często nie są w stanie ocenić właściwie odległości innego pojazdu. Wówczas do nieszczęścia może dojść bardzo łatwo.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: KPP Mońki)

Kierowcy i dwóch pasażerów trafiło do szpitala. Droga do Moniek była zablokowana przez kilka godzin komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama