Wiadomości, Kilka godzin suchości kranach - zdjęcie, fotografia

Przez kilka godzin mieszkańcy dwóch podbiałostockich wsi nie będą mieli wody w kranach. Dlatego informujemy od razu osoby mieszkające w Sielachowskich i Osowiczach, aby jeszcze dziś zawczasu zaopatrzyli się w zapas wody.

Inwestycje, które są realizowane przez różne podmioty w naszym województwie, bywają niekiedy uciążliwe. Szczególnie odczuwa się tę uciążliwość w momencie trwania prac. Później i owszem, dobrze jest korzystać z gotowych inwestycji lub zmodernizowanych i poprawionych. Jednak zanim to nastąpi, często trzeba zacisnąć wargi i przetrwać trudniejszy czas prowadzonych robót.

Jedną z takich robót będzie ta prowadzona przez Wodociągi Białostockie. W najbliższą środę, przez kilka godzin mieszkańcy dwóch podbiałostockich wsi zostaną odcięci całkowicie od wody na kilka godzin. Wodociągi Białostockie zawczasu przekazały komunikat, aby ostrzec mieszkańców o trudnościach.

- Wodociągi Białostockie informują, że w związku z budową kanału deszczowego, w najbliższą środę, 16 października, od godz. 8:00 do 16:00, planowane jest wyłączenie dostawy wody w miejscowościach Sielachowskie (od nr. 48 do granicy z Osowiczami) i Osowicze – poinformował Krzysztof Kita, rzecznik prasowy naszej miejskiej spółki wodociągowej.

Z tego względu apelujemy do mieszkańców tych dwóch wsi, aby zaopatrzyli się w zapasy wody na czas trwania prac. Można wcześniej nabrać wody do naczyń lub wanny, ewentualnie kupić wodę niezbędną do picia lub przyrządzania posiłków. Problemy z dostawą wody w Sielachowskich i Osowiczach powinny zniknąć jeszcze tego samego dnia, czyli w środę po południu.

(Cezarion/ Foto: pixabay.com/ sink)

Kilka godzin suchości w kranach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama