Kino Helios zaprasza na "Underdog". U nas można wygrać bilety

Kultura, Helios zaprasza Underdog można wygrać bilety - zdjęcie, fotografia
KWI 25
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 25 kwietnia, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Underdog ” w reżyserii Macieja Kawulskiego. Jak co tydzień, wspólnie z Kinem Helios przygotowaliśmy na czwartkowy seans podwójne zaproszenie, które jest do wygrania w konkursie.

Opis filmu

„Underdog” to niebanalna historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego.

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

KONKURS

Jak co tydzień, tak i teraz, wspólnie z Kinem Helios przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na czwartkowy seans Kultury Dostępnej. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jakiej narodowości jest były mistrz MMA Mamed Khalidov?

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na profilu facebookowym naszej redakcji. Spośród prawidłowych Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na film "Underdog".

Przypominamy tu jeszcze, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz  o godz. 18:00.

(BL)

Kino Helios zaprasza na "Underdog". U nas można wygrać bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama