Kino Helios zaprasza na film „Jak pies z kotem”. My zapraszamy po bilety

Kultura, Helios zaprasza „Jak kotem” zapraszamy bilety - zdjęcie, fotografia
CZE 06
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 6 czerwca, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Jak Pies z Kotem ” w reżyserii Janusza Kondratiuka. Jak co tydzień przygotowaliśmy konkurs, w którym można będzie wygrać podwójne zaproszenie na czwartkowy seans.

Opis filmu

„Jak pies z kotem” to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości.

Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

KONKURS

Na czwartkowy seans kultury dostępnej w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała mamy do rozdania podwójne zaproszenie. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto skomponował muzykę do filmu „Jak pies z kotem”? Należy podać imię i nazwisko autora.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać na naszym redakcyjnym profilu facebookowym. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

W tym miejscu jeszcze przypominamy, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Kino Helios zaprasza na film „Jak pies z kotem”. My zapraszamy po bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama