Klienci PGNiG mogą skorzystać z oferty „Fachowiec”

Gospodarka, Klienci PGNiG mogą skorzystać oferty „Fachowiec” - zdjęcie, fotografia

Masz problem z cieknącym kranem? Pękła rura w łazience, albo w kuchence przestał działać palnik? Nie wiesz, gdzie szybko i sprawnie otrzymać wsparcie? Z pomocą przychodzi PGNiG Obrót Detaliczny. Spółka we współpracy z Grupą PZU przygotowała dla swoich Klientów możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnych techników serwisowych w zakresie usług gazowniczych, hydraulicznych i elektrycznych.

Z nowej, atrakcyjnej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci PGNiG Obrót Detaliczny, którzy mają aktywną umowę na dostawę gazu lub prądu. Usługi serwisowe będą świadczone w jednym z trzech wariantów, a opłata miesięczna wynosi od 4,99 zł do 11,99 zł. W najtańszej opcji można liczyć na pomoc specjalisty od urządzeń grzewczych i gazowych; w wariancie drugim - technika urządzeń grzewczych i gazowych oraz hydraulika, a w trzecim - technika urządzeń grzewczych i gazowych, hydraulika oraz elektryka. Za usługę można płacić miesięcznie lub raz do roku.

Przeprowadziliśmy badania marketingowe, z których wynika, że zainteresowanie pomocą fachowców domowych jest bardzo duże. Przygotowaliśmy kilka wariantów usługi typu assistance, z której zainteresowani będą mogli skorzystać za niewielką dodatkową opłatą miesięczną. Za usługę można też zapłacić za rok z góry – mówi Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny. – Tę atrakcyjną ofertę stworzyliśmy we współpracy z PZU, nowoczesnym i wiarygodnym liderem branży ubezpieczeniowej w Polsce – dodaje.

W przypadku wystąpienia awarii należy zadzwonić pod całodobowy numer centrum pomocy i zgłosić potrzebę naprawy. Konsultant oddzwoni z propozycjami terminów wizyty specjalisty. Naprawa zostanie zrealizowana w ciągu 24 godzin.

Usługę „Fachowiec” można zamówić w jednym z ponad 130 Biur Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny, a już niebawem dostępna będzie za pośrednictwem aplikacji mobilnej mBOK PGNiG. Koszt jednej pomocy fachowca – dojazdu, materiałów i robocizny – nie może przekroczyć 500 zł. Z takiego wsparcia można skorzystać trzy razy w okresie 12 miesięcy.

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są pod adresem: www.pgnig.pl/fachowiec

(BL)

Klienci PGNiG mogą skorzystać z oferty „Fachowiec” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama