Wiadomości, Kłótnia drodze zakończyła postrzeleniem jednego kierowców - zdjęcie, fotografia

To, że sytuacje drogowe wywołują agresję, wiadomo nie od wczoraj. Rzadko jednak kończy się czymś więcej niż tylko wyzwiskami. Tym razem jednak było inaczej, ponieważ jeden z kierowców trafił do szpitala po postrzale, który był następstwem kłótni drogowej na osiedlu Wygoda w Białymstoku.

Sytuacje drogowe bywają niebezpieczne. Nawet na parkingach. Przekonała się o tym jedna z kobiet, która wczesną wiosną tego roku musiała zostać odwieziona do szpitala. Zaatakował ją nożem na ulicy Bema mężczyzna, który miał swoje uwagi co do kwestii parkowania, ewentualnie zdanie odmienne o parkowaniu i umiejętnościach kierującej oraz w efekcie rannej kobiety.

Tę sytuację przypominamy nie bez powodu, ponieważ w miniony poniedziałek, 19 sierpnia, doszło do kolejnej groźnej sytuacji na drodze – tym razem na osiedlu Wygoda. Jeden z kierowców drugiemu zajechał drogę, ale na trąbieniu się nie skończyło, tylko na postrzale. I ranny musiał zostać przewieziony do szpitala.

- Dyżurny Komendy Miejskiej w Białymstoku około godz. 14.30 otrzymał informację, że na terenie osiedla Wygoda doszło do interwencji. Ze zgłoszenia poszkodowanego wynikało, że między mężczyzną i drugim kierowcą, który zajechał mu wcześniej drogę, doszło do wymiany zdań. Po czym kierowca, który zajechał drogę poszkodowanemu wyciągnął w jego kierunku przedmiot przypominający wyglądem broń i oddał strzał. Poszkodowany trafił do szpitala – przekazała Edyta Wilczyńska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Zdarzenie to rozegrało się na ulicy Wincentego Pola na osiedlu Wygoda. Wiadomo również, że sprawca zajechania drogi, jak też i ranienia drugiego z kierowców, oddalił się i Policja podjęła czynności celem ustalenia jego tożsamości oraz zatrzymania.

- Podkreślam, że są to wstępne ustalenia. Policjanci nadal realizują czynności, celem ustalenia przebiegu zdarzenia i zatrzymania kierowcy, który odjechał w kierunku ul. 42 Pułku Piechoty – przekazała policjantka jeszcze w poniedziałek po południu.

Policja nie informowała w miniony poniedziałek o stanie rannego, jak też i rodzaju broni, z jakiej oddano strzał. Być może najbliższe godziny przyniosą więcej informacji na temat tego zdarzenia.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: pixabay.com/ gun)

Kłótnia na drodze zakończyła się postrzeleniem jednego z kierowców komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama