5°C bezchmurnie

Kobieta nękała sąsiadów. Grozi jej 3 lata więzienia

Wiadomości, Kobieta nękała sąsiadów Grozi więzienia - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Suwałk zatrzymali 26-latkę podejrzaną o uporczywie nękanie swoich sąsiadów. Kobieta usłyszała już zarzuty . Wczoraj została tymczasowo aresztowana. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie do suwalskich policjantów zgłosiło się małżeństwo, które czuło się osaczone przez swoją sąsiadkę. Jak ustalili śledczy 26-latka  miała wielokrotnie wyrzucać na posesję sąsiadów resztki jedzenia, noże oraz szklane przedmioty. Sytuacje takie powtarzały się, w związku z czym zgłaszający postanowili opowiedzieć o swoim problemie policjantom.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy potwierdził fakty podane przez pokrzywdzonych. 26-latka usłyszała zarzuty uporczywego nękania, niszczenia mienia oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Pomimo ogłoszenia zarzutów 26-latka nie zmieniła swojego zachowania, a wręcz je pogorszyła. Uporczywe nękanie nasiliło się i uniemożliwiało normalne codzienne funkcjonowanie pokrzywdzonym.

Policjanci kolejny raz wnioskowali do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania kobiety. W minioną środę (10 stycznia) sąd przychylił się do złożonego wniosku i aresztował 26-letnią suwalczankę na okres dwóch miesięcy. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Kobieta nękała sąsiadów. Grozi jej 3 lata więzienia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl