Lokalny biznes, Kobiety uczyły liderkami - zdjęcie, fotografia

Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to projekt ogólnopolski, którego założeniem jest tworzenie mikrospołeczności na terenie całego kraju. Pierwsza w Podlaskiem społeczność ENK ruszyła w Białymstoku. Jej Top Liderką, wybraną przez Joannę Przetakiewicz, jest Anna Narel. Jej dewiza to: Większość z nas, kobiet, codziennie leci w kosmos i wraca. Tylko tego nie widzimy. Nie oceniajmy, a doceniajmy.

Erę Nowych Kobiet w Białymstoku tworzy już 1600 kobiet, aktywnych w dedykowanej grupie na Facebooku. Wydarzenia organizuje 40-osobowa grupa „Enek”: to społeczniczki, właścicielki firm, freelancerki, kobiety aktywne, odważne i z zapałem do pracy. Do tej pory w każdym z wydarzeń organizowanych przez ENK w Białymstoku brało udział około 200 Kobiet.

Za nami spotkania informacyjne, konferencja motywacyjna z autorami książki „Genetyka zwycięstwa. Jak na dłoni”, akcja wyprzedaży ubrań dziecięcych i kobiecych „Szanuj Szafę” oraz konferencja Lechosława Chaleckiego połączona z warsztatem „Esencja Kobiecości w budowaniu pozycji llidera”.

- Kobieta ma być liderem na sposób kobiecy. W kuluarach i przerwie było słuchać poruszenie tym stwierdzeniem – że kobiety mogą być w liderowaniu kobietami, a nie marną podróbką mężczyzny. Zauważyłem, że to krótkie stwierdzenie poruszyło ponad dwustuosobowe grono kobiet. Jedna z kobiet przyznała wprost: chciałam być tak dobra jak mężczyzna, a przecież nie muszę, teraz świadomość kobiecości pozwali mi podjąć decyzję o tym jaką liderką mam być, a nie liderem. Rozmawialiśmy też o sensie liderowania, o którym mówiłem podczas wystąpienia. Pytanie o sens tego wszystkiego co robimy, jest pytaniem o decyzje: czy chcę być liderką i jeśli tak, to jaką? Kluczowe jest pytanie: po co? Po co ja to robię, po co działam, po co się angażuję? – to ścieżka do motywacji, do chęci bycia lepszą liderką, do decyzji o przewodzeniu zespołowi, ludziom w sposób najbardziej pozytywny i zgodny z tym co czujemy – mówił Lechosław Chalecki/ Szkoła Inspiracji o konferencji dla ENK.

Kolejne wydarzenie ENK Białystok – już dziś w Michałowie. Link do wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/677645052741571/

A przed nami cały szereg kobiecych wydarzeń w październiku i listopadzie:

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych – 12,13 października

Dwa tematy – dwa warsztaty. Z każdego z nich panie wyjdą z wartościowymi, własnoręcznie wykonanymi kosmetykami (kremem, balsamem, kulą kąpielową, peelingiem) i dawką wiedzy. Kod rabatowy KOBIETARAKIETA daje 10 procent zniżki.

Więcej o warsztatach: 12.10 Kremy i balsamy https://www.facebook.com/events/1327573664076817/

13.10 Peelingi i kule https://www.facebook.com/events/381394896086105/

Kobieca kolacja z Restaurant Week – 15 października. Szczegóły wkrótce na Fanpage Ery Nowych Kobiet Białystok na Facebooku

Klub Aktywnej Mamy – 16 października

Kolejne spotkanie Klubu Mam pod tytułem "Dietetyczny ZdrowoTalk – Dieta na jesień" poprowadzi dietetyk Agata Laskowska, właścicielka firmy szkoleniowej i poradni dietetycznej ZdrowoTalk.

Porozmawiamy o:

- sezonowej diecie

- żywności wspierającej odporność

- krajowych i lokalnych superfoodsach

- dietach oczyszczających - czy są one potrzebne?

Zapisy – wkrótce na Fanpage „Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz Białystok”

Kobiecy Wyjazd do Siedliska Morena, 24-26 października https://www.facebook.com/events/496410431144526/

Enki, czyli uczestniczki Ery Nowych Kobiet, mają prostą dewizę: Doceniaj, nie oceniaj. A co z docenianiem samej siebie? Ten wyjazd to propozycja dla Pań, które chcą zatrzymać się na chwilę i zadbać o własne, zabiegane i zapracowane „ja”. Będzie kobieco, relaksująco i luksusowo.

W programie uroczysta kolacja, wykład ekspercki dietetyczki Kamili Banel o diecie w stresie i diecie oczyszczającej oraz konsultacje indywidualne, wieczór z maseczkami przygotowany przez Mediheal Polska, wspólne aktywności, poranny rozruch, SPA czy basen.

Degustacja wina z Lady Sommelier ,15 listopada, g. 19:00-22:00 , Hotel Traugutta3 https://www.facebook.com/events/520221222073188/

Propozycja nie tylko dla Pań. Dawka wiedzy i dobrego smaku w niebanalnych wnętrzach i doborowym towarzystwie. Degustację poprowadzi Ewa Redzylińska – absolwentka londyńskiej Szkoły Wine & Spirit Education Trust ze specjalizacją winiarską level 3 i mocnych alkoholi level 2.

W programie solidna dawka wiedzy o winach, degustacja 6 rodzajów, każdy uczestnik otrzyma także podkładki i noty degustacyjne.

(BL)

Kobiety uczyły się być liderkami komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama