KOLIZJA 24, Kolejna śmiertelna ofiara drodze krajowej żyje letni kierowca - zdjęcie, fotografia

Krótko po godzinie 12.00, w piątek, 5 lipca, doszło do wypadku drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego i osobowego. Niestety, wypadek okazał się śmiertelny. Policja będzie musiała ustalić dokładne okoliczności zdarzenia, które spowodowało kilkugodzinną konieczność poruszania się innych kierujących zorganizowanymi szybko objazdami.

Przez kilka godzin droga krajowa nr 66 w miejscowości Kalnica, niedaleko Brańska, była zablokowana po wypadku drogowym. Doszło do niego krótko po godzinie 12.00 w piątek, 5 lipca. Policja musiała zorganizować objazdy dla pozostałych kierowców, ponieważ w miejscu zdarzenia ruch był całkowicie zablokowany, a szosa nieprzejezdna. Był to niestety wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

- O godzinie 12.23 dostaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na DK 66 pomiędzy Kalnicą i Brańskiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż doszło do zderzenia pojazdu osobowego Kia z ciężarowym. Kierowca Kia zginął. Droga jest zablokowana. Niedługo podam informacje odnośnie objazdów – przekazała krótko po wypadku Izabela Kłosowska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

I faktycznie dość szybko, w ciągu zaledwie kilkunastu minut, policjantka przekazała informacje o objazdach. Z drogi krajowej ruch zatem został skierowany z kierunku Bielska Podlaskiego na Siemiatycze, zaś od strony Brańska na Ciechanowiec i Łapy. Na miejscu wypadku w tym czasie pracowali policjanci oraz strażacy. Szczególnie sporo pracy mieli strażacy, ponieważ trzeba było zabezpieczyć wywrócony pojazd ciężarowy, który przewoził pale drzewa.

Policjanci natomiast ustalili w tym czasie, że kierowca pojazdu ciężarowego w momencie wypadku był trzeźwy. Ale ustalić będą musieli przede wszystkim jak doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia na niemal prostej drodze. Niemal prostej, ponieważ jest tam niewielki łuk, ale wydaje się, że z całkiem dobrą widocznością.

Utrudnienia w tym miejscu z pewnością potrwają kilka godzin. Kierowcy raczej więc do popołudnia nie będą w stanie tamtędy przejechać. Będą musieli korzystać z objazdów na Siemiatycze oraz na Ciechanowiec i Łapy. W tym czasie służby będą starały się uprzątnąć bałagan jaki powstał po wywróceniu się pojazdu ciężarowego z drzewem oraz wrak osobowego Kia.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: KPP w Bielsku Podlaskim)

Reklama

Kolejna śmiertelna ofiara na drodze krajowej. Nie żyje 30-letni kierowca komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama