Styl życia, Kolejny konkurs Szykują następne - zdjęcie, fotografia

DrTusz to taka białostocka firma, która co i rusz zachęca swoich dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów do udziałów w rozmaitych konkursach, często skierowanych jednak do najmłodszych. Ostatnio chodziło o fotografię szkolnej wyprawki, a wkrótce szykuje się zabawa na najlepsze hasło na koszulkę.

Regularne konkursy to dla firmy DrTusz nie tylko sposób na promocję, ale i zachęta do interakcji z klientami. W niedawno zakończonym sklep - z okazji rozpoczęcia roku szkolnego - zapraszał do fotografowania skompletowanej szkolnej wyprawki oraz umieszczenia zdjęcia na swoim Instagramie. Spośród zgłoszonych prac jury wybierało jedną najbardziej kreatywną i kolorową. Zwycięzca otrzymał w nagrodę urządzenie wielofunkcyjne.

Mając doświadczenie w organizowaniu konkursów dla uczniów, tym razem postawiliśmy na zadanie dla rodziców, które może przy okazji zaangażować całą rodzinę. Cieszy nas zainteresowanie tego typu akcjami. Niezależnie czy nagroda ma wartość materialną, czy związaną z dobroczynnością, już niejednokrotnie nasi internauci wykazali się wyobraźnią i zaangażowaniem, na co oczywiście liczyliśmy i przy tym konkursie - mówi Aneta Zagórska z firmy DrTusz.

Jak tłumaczy, drukarka to sprzęt, bez którego obecnie trudno w pełni wykorzystywać dobrodziejstwo internetowego dostępu do materiałów dydaktycznych.

Dlatego naszym zdaniem powinna znajdować się w domu każdego ucznia. Dla wielu rodziców jest to jednak wydatek, na który nie mogą sobie pozwolić zwłaszcza w okresie kompletowania szkolnej wyprawki. Stąd pomysł, by wykorzystać potencjał mediów społecznościowych i zachęcić internautów do pokazania nam, jak wygląda wyprawka ich pociech - dodaje.

Zapowiada też, że wkrótce kolejna zabawa. Tym razem ma chodzić o wymyślenie hasła na koszulkę, ale szczegółów jeszcze nie zdradza.

(Piotr Walczak / Foto: DrTusz)

Kolejny konkurs za nimi. Szykują się następne komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama