Lokalny biznes, Kolejny sklep Grupie Chorten razem Wesołej - zdjęcie, fotografia

18 lipca nastąpi otwarcie nowego sklepu spożywczego w Grupie Chorten - w Białymstoku przy ulicy Wesołej. To już 10. punkt handlowy pod logo z drzewkiem dębu, otwierany w ciągu czteroletniej współpracy z Pawłem i Marcinem Florczykami tworzącymi brand Delikatesy u Chłopców.

Nowy sklep ma 160 mkw. powierzchni, to nowoczesny market na popularnym osiedlu Tysiąclecia w Białymstoku. Po kilku miesiącach przygotowań, sklep ruszy w czwartek, 18 lipca. Wyróżniać go będzie duże stoisko ze świeżym pieczywem i czterometrowa lada mięsna, czyli dwa mocne punkty w ofercie sklepów Chorten.

W nowych Delikatesach u Chłopców znajdzie się również samodzielne stoisko alkoholowe, w tym wyselekcjonowane pozycje Faktorii Win, a także lodówki z szerokim wyborem piw. Świeże owoce i warzywa klienci wybiorą na specjalnej wyspie, zabraknąć także nie mogło rozbudowanego działu z nabiałem i wielu regałów z produktami pakowanymi. Przy Wesołej kupić będzie można także prasę oraz drobne AGD, a także zagrać w punkcie Lotto.

Klienci obsługiwani będą przy dwóch stoikach kasowych. W planie jest także uruchomienie stoiska z hot-dogami, które coraz częściej pojawiają się w sklepach Chorten dzięki współpracy w ramach konceptu HoReCa w detalu Grupy Ren. W placówce nadać będzie można również przesyłki.

W dniu otwarcia, w godz. 9-15, zaplanowano degustacje i specjalną wędzarnię Z Podlaskiej Spiżarni przed sklepem.

Zależy nam na tym, by zaoferować konsumentom zakupy w dobrze zaopatrzonym, przyjaznym sklepie osiedlowym. Dzięki współpracy z Grupą Chorten jesteśmy w stanie stale utrzymywać atrakcyjne ceny dla naszych klientów, będziemy także mieli specjalne akcje promocyjne - mówi Paweł Florczyk, który wspólnie z bratem Marcinem prowadzi sklepy Delikatesy U Chłopów.

Pierwszą umowę partnerską z Grupą Chorten podpisali w 2015 roku.

Jesteśmy pod wrażeniem dynamicznego rozwoju tych młodych przedsiębiorców i ich marki na rynku detalicznym. Cieszymy się, że właściciele Delikatesów u Chłopców postanowili działać razem z nami i widzą przyszłość w rozwijaniu Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten - mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Obecnie w całej Grupie Chorten działa już blisko 1 650 sklepów, w tym ponad 100 na terenie samego Białegostoku, skąd wywodzi się cały koncept dla polskich detalistów.

(PW / Foto: Chorten)

Kolejny sklep w Grupie Chorten. Tym razem przy Wesołej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama