-4°C bezchmurnie

Kolizja po pijaku i ucieczka z miejsca zdarzenia

Motoryzacja, Kolizja pijaku ucieczka miejsca zdarzenia - zdjęcie, fotografia

Nietrzeźwy kierujący spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało 52-latek miał ponad 3,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny suwalskiej komendy, w miniony poniedziałek, po godzinie 14.00, otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym w gminie Bakałarzewo. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna kierujący volkswagenem, podczas manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i dachował. Następnie wysiadł z samochodu i oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci.

Mężczyznę odnaleźli dzielnicowi w sąsiedniej miejscowości. Spał na ziemi, przy jednej z miejscowych posesji. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 52-letni mieszkaniec gminy Bakałarzewo. Jak się okazało był on nietrzeźwy.

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał on w swoim organizmie ponad 3,3 promila alkoholu. Policjanci ustalili również, że ma on orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)


Kolizja po pijaku i ucieczka z miejsca zdarzenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl