Końcówka roku na wysokich obrotach - wyprzedaż rocznika 2018 w Hyundai Nord Auto idzie pełną parą

Motoryzacja, Końcówka wysokich obrotach wyprzedaż rocznika Hyundai idzie pełną parą - zdjęcie, fotografia

Samochody wyprodukowane w 2018 roku można kupić z wysokimi upustami. Obecnie trwa ich wyprzedaż, a to niebywała okazja do tego, by nabyć nowe, dobrze wyposażone auto za znacznie niższą cenę niż w innych miesiącach. Oferta salonu dealerskiego marki Hyundai w Białymstoku - należącego do firmy Nord Auto - z pewnością jest godna uwagi, bo obejmuje praktycznie wszystkie modele, a zniżki cenowe wyróżniają się na tle konkurencji.

Hyundai już dawno przestał być marką, która budziła pewną rezerwę kierowców. Teraz auta produkowane są w Europie i tutaj przechodzą wszelkie testy, będąc dopasowanymi do potrzeb i wymagań mieszkańców Starego Kontynentu. Co też istotne, poszczególne modele zbierają bardzo pozytywne opinie w testach niezawodności, wyróżniają się designem, komfortem podróżowania, jak i bogatym wyposażeniem, w tym wysokim poziomem bezpieczeństwa.

- Samochody znajdujące się w naszej ofercie wyprzedażowej, to nowe auta, prosto z fabryki - mówi Łukasz Lenda z białostockiej firmy Nord Auto, dealera marki Hyundai. - W tej chwili posiadamy stosunkowo szeroki wybór pojazdów. Klienci mogą przebierać w modelach, wersjach wyposażenia, jednostkach napędowych, rodzajach skrzyń biegów czy kolorach nadwozia. Ale nie ukrywam, że nasza oferta jest skrojona na miarę, przez co codziennie pracownicy salonu otrzymują zapytania dotyczące możliwości zakupu wybranego auta, zatem ich liczba się kurczy. Dlatego też zachęcam do odwiedzin naszego punktu dealerskiego. Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy i zaprosimy na jazdę testową, by każdy zainteresowany samochodem marki Hyundai mógł przekonać się, że warto nam zaufać.

Atrakcyjną ofertą wyprzedaży w salonie Hyundai Białystok objęte zostały takie modele, jak:

* Hyundai Tucson oraz nowy Hyundai Tucson
* nowy Hyundai i20
* Hyundai i30 Hatchback
* Hyundai i30 Wagon
* Hyundai KONA
* nowy Hyundai Santa Fe
* Hyundai IONIQ Hybrid

Co ważne podkreślenia, słowy "nowy" przy niektórych z wymienionych modeli oznacza, iż mowa jest o samochodach, które w ostatnim czasie zostały zmodernizowane lub doczekały się kolejnej generacji.

Propozycja wyprzedaży rocznika 2018 marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż cztery elementy: promocję gotówkową, promocyjne wyposażenie, premię za odkup aktualnie użytkowanego auta oraz ubezpieczenie.

W ramach wyprzedaży dla klientów indywidualnych, miejski Hyundai i20 dostępny jest z upustem w wysokości 5 000 zł i premią za odkup wynoszącą 2 000 zł.

Wybierając model i30 Hatchback, klient może zyskać aż do 13 700 zł, dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 7 700 zł (rocznik modelowy 2018), promocyjnemu wyposażeniu do 4 000 zł oraz premii 2 000 zł za odkup obecnego samochodu.

W przypadku modelu KONA klient otrzymać może upust do 4 000 zł oraz premię za odkup w wysokości 2 000 zł.

Natomiast w przypadku zakupu modelu IONIQ Hybrid otrzymamy do 9 000 zł upustu.

Maksymalny upust na model Tucson wynosi do 11 000 zł, a premia za odkup - 2 000 zł. Dodając do tego promocyjne wyposażenie do 4 000 zł, suma korzyści przy zakupie tego eleganckiego SUV-a, będącego najlepiej sprzedającym się modelem w gamie marki Hyundai, może wynieść nawet 17 000 zł.

Z kolei na model Santa Fe obowiązuje upust w wysokości do 10 000 zł oraz premia za odkup aktualnie użytkowanego samochodu w wysokości 3 000 zł.

Wszystkie wymienione modele dostępne są z promocyjnym ubezpieczeniem (OC / AC / NNW) 2,99%.

- Nasze promocje zostały przygotowane tak, by były mocno konkurencyjne - wyjaśnia Łukasz Lenda. - Natomiast liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona, co nie znaczy, że nie ma w czym wybierać. Zrobiliśmy dla Podlasian odpowiednie zapasy.

W 2018 roku marka Hyundai wprowadziła na polski rynek wiele nowych modeli. W salonach sprzedaży pojawił się elegancki model z rodziny i30 - i30 Fastback, do sprzedaży trafił nowy i20. Zmieniła się także gama SUV-ów Hyundai. Santa Fe nowej generacji został wyposażony w pionierskie systemy bezpieczeństwa, nowy Tucson zyskał jeszcze bardziej nowoczesny design i nowe wyposażenie. Model KONA dostępny jest teraz także z silnikiem Diesla. Wszystkie nowo produkowane modele Hyundai są dostosowane do europejskiej normy spalin euro 6d-temp.

Kontakt:
Hyundai Nord Auto
al. Jana Pawła II 85
tel. 85 671 20 30
[email protected]
www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski)

Końcówka roku na wysokich obrotach - wyprzedaż rocznika 2018 w Hyundai Nord Auto idzie pełną parą komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama