10°C słabe opady deszczu

Konwój w Kinie Helios. Mamy bilety dla czytelników

Kiedy: 2017-11-16 , godzina: 18:00

Kultura, Konwój Kinie Helios bilety czytelników - zdjęcie, fotografia

W najbliższy czwartek, 16 LISTOPADA, w białostockich kinach Helios zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Konwój” w reżyserii Macieja Żaka.

Opis filmu

Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego.

Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks (Tomasz Ziętek), prywatnie mąż córki Nowackiego (Agnieszka Żulewska), który nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Dyrektor więzienia utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić, a może ukryć niewygodną dla niego prawdę.

Powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel konwoju. Między mężczyznami narastają konflikty i rośnie napięcie, z każdą minutą następują nieoczekiwane zwroty akcji. Od tej pory sprawiedliwość może być wymierzona na własną rękę.

KONKURS

Aby wygrać bilety do kina na film „Konwój” należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto napisał muzykę do filmu „Konwój”. Prosimy o podanie imienia i nazwiska autora w komentarzu pod artykułem na naszym profilu redakcyjnym na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje dwóję zwycięzców, którzy otrzymają zaproszenia do Kina Helios w Galerii Atrium Biała.

(16 listopada 2017 r., czwartek, godz. 18.00, kino Helios w Galerii Handlowej Atrium Biała)

(BL)


Konwój w Kinie Helios. Mamy bilety dla czytelników komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl