Sport, Koszykówka Żubry szósty zwycięskie - zdjęcie, fotografia

Od wygranej do wygranej kroczą koszykarze białostockich Żubrów. W minioną sobotę zespół ze stolicy Podlasia odniósł szóste zwycięstwo. W Warszawie Żubry wygrały 83:51 z miejscowym Hutnikiem.

Ekipa trenera Tomasza Kujawy toczyli wyrównany pojedynek przez pierwsze dwie kwarty. Po I połowie miejscowi prowadzili 34:32 i wiele wskazywało, że białostoczanie mogą mieć spore kłopoty z odniesieniem szóstej wygranej.

W 3 kwarcie białostoczanie przyspieszyli i nie tylko odrobili straty ale odskoczyli rywalom na 4 punkty. Czwarta - ostatnia - kwarta to był popis Żubrów, którzy roznieśli stołecznych aż 34:6 i wygrali Cały mecz 83:51.

Hutnik Warszawa - Żubry Białystok 51:83 (14:17, 20:15, 11:17, 6:34)

Żubry: Zabielski 2, Wróblewski 11, Czosnkowski 11, Wielechowski 19, Misiewicz 10, Lewandowski 12, Kamiński 0, Bombrych 11, Andruk 2, Parszewski 3, Szczerbatiuk 2, Warszawski 0.

Własna dzialalność gospodarcza

Weź swój los we własne ręce!! 34 000,00 zł bezzwrotnego wsparcia na otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej. Otwórz swój własny biznes!..