16°C rozproszone chmury

Koty mają swoje sekretne życie. Można je poznać

Kiedy: 2017-06-13 , godzina: 18:30

Fenomenalny dokument o stambulskich kotach, który zachwycił recenzentów i stał się przebojem amerykańskich kin, już w czerwcu na specjalnych pokazach w Polsce! W Białymstoku zobaczymy pokaz przedpremierowy: „KEDI – sekretne życie kotów: już w najbliższy wtorek, 13 czerwca, w Kinie Forum.

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości.

Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie.

(13 czerwca, wtorek, godz. 18.30, Kino Forum, ul. Legionowa 5. Bilet 14 złotych)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Koty mają swoje sekretne życie. Można je poznać komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się