Wiadomości, Kradł galeriach Został zatrzymany przez Policję - zdjęcie, fotografia

Mundurowi zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu, zatrzymali 55-latka podejrzanego o liczne kradzieże kieszonkowe na terenie galerii w Białymstoku. Łupem złodzieja padło ponad 23 000 złotych. Mężczyzna wczoraj usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony poniedziałek, 10 czerwca, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy udziale funkcjonariuszy z Komendy Rejonowej Policji II w Warszawie, zatrzymali w miejscu zamieszkania 55-latka. Dzięki wnikliwej pracy śledczych szybko udało się ustalić tożsamość mężczyzny i jego miejsce zamieszkania.

55-latek trudnił się w kradzieżach kieszonkowych na terenie galerii naszego miasta. Łupem mężczyzny w okresie od marca do maja tego roku padło ponad 23 000 złotych. To jednak nie koniec historii. Śledczy ustalili, że 55-latek kradł również na terenie Wrocławia i Gdyni. Wówczas łupem kieszonkowca padło 2 700 złotych.

Policjanci zabezpieczyli mienie podejrzanego na poczet przyszłej kary w tym między innymi pojazd o wartości 50 tysięcy złotych. 55-latek dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Kradł w galeriach. Został zatrzymany przez Policję komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama