Wiadomości, Kreatywność białostoczanach zginęła Trolling level master - zdjęcie, fotografia

Białostoczanie wykazali się niezwykłą inwencją twórczą w organizacji wydarzeń w całym mieście i to w jednym tylko dniu – 20 lipca. Wśród nich znajdziemy między innymi propagowanie przyjaźni z okazji argentyńskiego Dnia Przyjaźni w postaci przemówień, marsz w obronie disco polo jako muzyki tożsamościowej czy upamiętnienie pierwszego odjazdu pociągu z Bydgoszczy.

Trzeba przyznać, że mieszkańcy Białegostoku bardzo kreatywnie podeszli do zablokowania marszu równości, który ma przejść ulicami miasta w dniu 20 lipca. Sądząc po komentarzach, większość białostoczan nie życzy sobie oglądania tęczowych flag i tym podobnych barw, ale nade wszystko marszu, który uznają za homopropagandę – jak można przeczytać na licznych forach internetowych. Skoro radni PiS nie byli w stanie, z racji mniejszości w Radzie Miasta, przeforsować przygotowanego stanowiska przeciwko marszowi środowisk LGBT przez Białystok, bo wśród radnych znaleźli się tęczowi chrześcijanie, którzy postanowili nie zajmować się marszem, co sprowadza się w konsekwencji do wyrażenia cichej zgody na przemarsz tęczowych środowisk ulicami Białegostoku, więc mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce.

Trzeba wiedzieć że zgodę na taki marsz i tak musiałby formalnie wydać Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, który już zapowiedział, że zgodę na marsz równości udzieli, ale nie da patronatu tej imprezie. Takie postawienie sprawy nie podoba się przede wszystkim osobom wierzącym, które niejednokrotnie czuły się źle, kiedy obrażane były ich uczucia religijne. Gdy marsze chodziły w innych miastach Polski, profanowano obraz Matki Bożej, Święty Sakrament, a także parodiowano mszę świętą. Takie zachowania były szeroko krytykowane w Polsce, niezadowolenie wyrażali także duchowni. Białostoczanie w zdecydowanej większości też potępiali w komentarzach tego rodzaju demonstracje, kiedy tolerancji i szacunku zabrakło ze strony tych, którzy się tej tolerancji i szacunku publicznie domagali podczas takich marszy.

W tej sytuacji, jaka obecnie ma miejsce, to nie wiadomo, czy zgodę na jakikolwiek marsz wyda prezydent Truskolaski. Najprawdopodobniej będzie musiał zająć się tym sąd, który rozstrzygnie wagę wydarzeń, daty i kolejność zgłoszeń oraz miejsca, które w wielu przypadkach zwyczajnie się przecinają lub na siebie zachodzą. Zgłoszono około 40 różnego rodzaju wydarzeń w jednym dniu, 20 lipca, kiedy ulicami Białegostoku miałby przejść marsz równości.

Musimy przyznać, że kreatywność w narodzie nie zginęła. Kiedy czytaliśmy tytuły niektórych zgromadzeń, marszy, demonstracji czy pikiet, to zastanawialiśmy się, czy aby na pewno narkotyki są w dalszym ciągu w Polsce nielegalne. O tym, co zrobił Białystok, a w zasadzie jego mieszkańcy, powoli zaczynają mówić media w całym kraju, choć na razie nie te duże, ale mniejsze. Zatem zobaczcie jakich jeszcze wydarzeń można spodziewać się w Białymstoku za trzy tygodnie, w dniu 20 lipca, równolegle z marszem lub zamiast marszu równości. Co ciekawsze wyróżniliśmy, bo naprawdę nie sposób przejść obok nich obojętnie.

- Pikieta informacyjna odnośnie żołnierzy wyklętych

- Pikieta w obronie hodowców zwierząt futerkowych

- Upamiętnienie 40 rocznicy śmierci Józefa Saskiego, plutonowego Armii Krajowej

- Zgromadzenie ma na celu uczczenie kolejnej rocznicy zatonięcia ORP Kaszub

- Wiec poparcia jednego z twórców Niepodległości - Romana Dmowskiego

- Promowanie tradycyjnego modelu rodziny

- Ogólnopolski marsz kibiców przeciwko pedofilii

- Pikieta informacyjna w obronie poczętego życia ludzkiego, zbiórka podpisów pod projektem ustawy " stop pedofilii" oraz pod apelem do Prezydenta Miasta Białegostoku o zakazie marszu równości w dniu 20.07.2019 r.

- Wiec poparcia dla korzystnej pogody obecnie panującej w Polsce

- Wiec poparcia dla Krzysztofa Kononowicza

- Potępienie drugiego wkroczenia wojsk radzieckich do Białegostoku 27 lipca 1944 r.

- Marsz w obronie disco polo jako muzyki tożsamościowej

- Pikieta poparcia obowiązkowej matury z matematyki

- Marsz w obronie tradycyjnych wartości i rodziny

- Upamiętnienie pierwszego odjazdu pociągu z Bydgoszczy.

- Publiczny różaniec w intencji ekspiacyjnej za grzech sodomii.

- Zademonstrowanie obecności w przestrzeni publicznej rowerzystów oraz promocja roweru jako środka transportu

- Zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem wykluczenia w przestrzeni publicznej fanów muzyki trance i hip-hop, w tym głównie takich wykonawców jak Mobbyn oraz Kaz Bałagane

- Upamiętnienie udanej obrony Wilna przed wojskami Rosyjskimi podczas insurekcji Kościuszkowskiej w 1794 roku

- Publiczny odczyt poezji patriotycznej

- Pikieta poparcia obowiązkowej matury z matematyki

- Zwrócenie uwagi na równe prawa człowieka, które powinny przysługiwać każdemu bez względu na płeć i orientację seksualną. Przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na tożsamość i orientację seksualną, a także wyraz solidarności z osobami LGBT+. Postulowani

- Marsz przeciwko demoralizacji młodzieży

- marsz w obronie disco polo jako muzyki tożsamościowej

- Sport zamiast używek- Promowanie aktywnego trybu życia

- Marsz rodzin - marsz w obronie tradycyjnych wartości i rodziny.

- Sprzeciw wobec demoralizującej seksedukacji, która jest wprowadzana do placówek oświatowych (przedszkoli i szkół). Jednocześnie, prowadząc kampanię społeczną, uświadamiamy społeczeństwo o ścisłych powiązaniach między seksedukacją, środowiskami LGBT a pedofilią. Ponadto w czasie marszu będziemy propagować zdrowy i naturalny styl życia

- Antoniuk - Dziesięciny razem dla Rodziny

- Sprzeciw wobec ideologii LGBT. Nie zgadzamy się na publiczne szydzenie z wiary katolickiej, obrazę uczuć religijnych, dewiacje i publiczne zgorszenie na ulicach Białegostoku.

- Ochrona lasu. Publiczny odczyt wykładu o przeciwdziałaniu zaśmiecania.

- Akcja prolife mająca za zadanie rozprzestrzenianie w społeczeństwie informacji jak ważne jest życie poczęte. Szerzenie miłości do każdego dziecka nienarodzonego.

- Publiczne śpiewanie pieśni religijnych

- Upamiętnienie utworzenia Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego 20 lipca 1982 r.

- Wspólna modlitwa różańcowa.

- Marsz w obronie tradycyjnej rodziny.

- Celem zgromadzenia jest wezwanie władz miasta do utworzenia w Białymstoku Ogrodu Botanicznego w postaci przemów z okazji 36 rocznicy powstania Ogrodu Botanicznego.

- Szerzenie informacji na temat rzeźby ,,Kino-oko” w postaci ulotkowej i przemówień.

- Uświadamianie osób o skutkach zmian klimatycznych w formie przemówień.

- Obrona tradycji i wartości rodzinnych w Białymstoku.

- Celem zgromadzenia jest propagowanie przyjaźni z okazji argentyńskiego Dnia Przyjaźni w postaci przemówień.

- Celem wydarzenia jest celebrowanie Międzynarodowego Święta Szachów.

- Obrona tradycji i wartości rodzinnych w Białymstoku

- Promocja obrony tradycyjnych wartości w sferze publicznej

- Manifestacja heteroseksualizmu

- Upamiętnienie zatonięcia Polskiego torpedowca " ORP Kaszub" który zatonął po eksplozji kotła parowego 20 lipca 1925 r.

- Pikieta w obronie Rozumu i Godności Człowieka.

- Manifestacja w Obronie Tradycyjnych Wartości.

- Celem zgromadzenia jest celebrowanie Międzynarodowego Święta Szachów.

- Pikieta w celu upamiętnienia udanej obrony Wilna przed wojskami rosyjskimi gen, Bohdana Knorringa.

Takiej kreatywności zazdroszczą białostoczanom mieszkańcy innych miast Polski. Dlatego z całego kraju płyną tu gratulacje mistrzowskiego trollingu na środowiskach LGBT. Jednak o tym, jak 20 lipca będzie w Białymstoku wyglądał zapewne zdecyduje sąd. Chyba, że sąd też wymyśli jakiś sposób, aby nie orzekać w takich sprawach. Na przykład cały skład uzna się za niewłaściwym do rozpoznania wniosków, albo ustali termin rozpatrzenia spraw po 20 lipca z racji sezonu urlopowego. Pomysłów mogłoby się znaleźć dość dużo. A jak będzie, przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: pixabay.com/ lgbt)

Kreatywność w białostoczanach nie zginęła. Trolling level master komentarze opinie

 • gość 2019-07-01 11:35:14

  JADĘĘĘ

 • gość 2019-07-01 15:18:35

  Czy można liczyć na jakieś informacje dotyczące czasu i miejsca poszczególnych zdarzeń?
  Najbardziej mnie interesuje "Wiec poparcia dla korzystnej pogody obecnie panującej w Polsce".
  Jednocześnie wyrażam meteorologiczną nadzieję, że jego ukoronowaniem będzie w tymże dniu 20 lipca 2019 jakieś gradobicie, urwanie chmury, albo przynajmniej solidna burza z piorunami.

 • gość 2019-07-01 15:20:06

  Czy można liczyć na jakieś informacje dotyczące czasu i miejsca poszczególnych zdarzeń?
  Najbardziej mnie interesuje "Wiec poparcia dla korzystnej pogody obecnie panującej w Polsce".
  Jednocześnie wyrażam meteorologiczną nadzieję, że jego ukoronowaniem będzie w tymże dniu 20 lipca 2019 jakieś gradobicie, urwanie chmury, albo przynajmniej solidna burza z piorunami.

 • boboliano - niezalogowany 2019-07-03 11:54:36

  Wiec poparcia dla Krzysztofa Kononowicza jest to inicjatywa poważna, godna i sprawiedliwa, żaden trolling. Prawdziwy prezydent jest jeden, a pikiet w Białymstoku czterdzieści i siedem.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-03 13:27:34

  Brawo! Tak trzymać jeszcze POLSKA nie zginęła dzięki takim ludziom! Dziękuję

 • gość 2019-07-03 13:44:08

  sos ciuchy i borciuchy
  dlatego robie ruchy
  dlatego nie wybieram sie do puchy

 • GośćMira - niezalogowany 2019-07-03 21:02:15

  Brawo Podlasianie.
  Podlasianie w USA sa z Was dumni. Dziękujemy.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-04 16:58:27

  Braaawo,Bialostoczanie także od miesiąca modlą się ,by Białystok wraz z Prezydentem podjęli dobrą decyzje, by nasze miasto slynęło z i wiary w Boga

 • Zuzka - niezalogowany 2019-07-05 13:10:13

  # zaścianek , # Polska B # fake News # propaganda jak Paski TVP

 • misiaczek - niezalogowany 2019-07-05 14:26:59

  Polska B góra a tęczowy prezydent miasta niech bierze przykład z kolegi prezydenta Kielc ta sama opcja ale świadomość inna. Tam można nie wyrazić zgody.

 • gość 2019-07-06 09:56:56

  Albo marsze dla każdego albo dla nikogo, jeśli nie dla tęczowych to zabroniłabym też marszów religijnych - bo może też nie każdy życzy sobie słuchania tych fałszów ludzi idących w ślimaczym tempie. Jeśli tolerancja to dla wszystkich. A najbardziej dziwi mnie ile nienawiści i jadu mają w swoich komentarzach ludzie podający się za katolików, chyba zapomnieli o "nie sądź a nie będziesz sądzony" ale chyba traktują religię wybiórczo

 • misiaczek - niezalogowany 2019-07-06 23:08:46

  Do gość. Przeczytaj to co napisałaś. Znajdź w słowniku etymologię słowa tolerancja i przestań powtarzać te bzdury. Płacą wam za to aby obrażać katolików? A jak chcesz cytować Pismo Święte te je przeczytaj. A jak je przeczytasz to już tych bzdur nie będziesz pisać. Nich ci Pan błogosławi i strzeże.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama